Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnál ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnál ha a barátnőd előtted 19 fiúval járt, kavart volna és ebbe nincs benne akivel le feküdt?

Figyelt kérdés
Mit szólnál hozzá, ha a mostani barátnőd akivel ismerkedsz járt volna rövidebb ideig 19 fiúval abból kettő volt 7 hónap és egy 2év de ezekben nincs benne még akikkel le feküdt mondjuk kb azzal együtt olyan 25? 24 éves lányról van szó. Nekem előtte 3 komoly barátnőm volt és most leszek 30. El ítéled emiatt vagy az alapján ítélsz amit tapasztalsz most vele? Érdekelne róla a többi pletyka?
2019. aug. 21. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Te mit gondolsz róla?
2019. aug. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

Semmit sem gondolok, nincs kozom hozza. En sem voltam szent. Azota az lettem (ferj, gyerek, boldogsag).


Pont 19? En 10 felett mar nem strapaltam magam a szamolassal.

2019. aug. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem pont, de nagyjából ennyi rémlik most..
2019. aug. 21. 18:28
 4/22 anonim ***** válasza:
62%

Azt gondolnám, hogy komoly kapcsolatra semmi képpen nem köteleződnék el felé. Mivel másféle kapcsolatra nem vágyom, ezért a lány nekem teljesen felejtős volna.

33/f

2019. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%

En most voltam 42, szoval mar 24 eve elek szexualis eletet. 11 ferfi olyan volt, akikkel volt 1-3 randi es nagyon tetszettek, plusz elegge kivantam is a szexet, szoval megtortent.


Nem itelem el, 24 evesen mar volt komoly kapcsolata is. es gondolom mint ferfi nem fogod megerteni, hogy a nokon is nyomas van. Lefekudjon a pasival, vagy se, ma mar alig van olyan aki hajlando varni arra, hogy a lany tenyleg kesz legyen.


Amugy meg miert szamit? Ha jo vele, akkor orulj az egyutt toltott idonek es a jelen alapjan itelj. 20-24 evesen meg mindenki nagyon sokat valtozik.

2019. aug. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
23%
Ha ezt 10 éve kérdezed, akkor erkölcstelennek nevezték volna, könnyűvérűnek. Ma már 10-30-50-100 péló után lesz csak rutinos a lányka, s mivel többségiben nárcisztikusok is, ezért nem tudod neki megmagyarázni, hogy a nő legnagyobb erénye az erkölcse... Sajnos tt is többségiben erkölcstelenek vannak, a pontozásos résznél látszik is, így ők úgy gondolják az a menő minél több a péló..
2019. aug. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
35%
A másik meg nekem férfiként emberként is furcsa lenne, ha az ismerőseim fele meglett volna szexuálisan. Anya ki az a bácsi, ismered, hogy köszöntél neki? Ő előző szexpartnerem, és ő? Ő meg az azelőtti. .....
2019. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%

Kerdezd mar meg legyszi azt is ebböl hannyal volt neki jo is.

Kivi lennék


A nökön tenyleg csak nyomas van legtöbb esetben. A ffiak elväràsa

2019. aug. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

" Lefekudjon a pasival, vagy se, ma mar alig van olyan aki hajlando varni arra, hogy a lany tenyleg kesz legyen." Hidd csak el, ha mondjuk szűz lenne vagy kivétel nélkül mindenkivel várt x időt, akkor ilyen nyomást senki nem helyez a lányra. Arra meg érthető módon nem fog senki hónapokat várni, aki előtte a többi 19 + ki tudja hánnyal lefeküdt pár óra vagy nap ismeretség után, szerintem ez is érthető. Férfiként ilyen szituban az fordulhat meg a fejekben, hogy idő kell, mire ráfanyalodik/töredéke olyan vonzó sincs, mint az "elődei"/a lány fél tőle és vagy nem bízik benne...ezek közül egyik sem hízelgő lássuk be.

33/f

2019. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

10 mindig is ott van a levegöben hogy a ffinak semeddig nem tart mast keresni ha a nl nem adja magàt. Lsd akarhol. Ha az egyik nem mosolyog vissza kapasbol probalkoznak masnal rögtön. De amugy is alap hogy a ffiak minden nönel probalkoznak.

Az elsö nem utan mar le is lépnek. Nem fognak könyörögni. Harcolni meg plane nem egy nöert,azt sem tudjak mit jelent, mi ertelme.

Es ugye a szerelem a nöi naivitas hogy de lehet ö a nagy ö, ez is mindig jelen van. Aztan meg a vigasztalo is kell ugye. Aztan aki ujra remenyt tamaszt mert kedves. Ennel többet ugye nem is lehet ffitöl varni nagyon.(lsd fentebb harcolni, bizonyitani ugy se fog senki)aztan megint a vigasztalo effekt. Igy körbe körbe.

2019. aug. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!