Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire gondolnál, ha a volt...

Mire gondolnál, ha a volt barátnőd a fiának a te nevedet adná? . Hogy tetszik neki a név?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, miért olyan különleges ritka neved van?
2012. szept. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, de azt gondolom, ismerném annyira a volt barátnőmet, hogy el tudnám dönteni, jelentek-e még neki valamit.
2012. szept. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, azt gondolnám, hogy tetszik neki.
2012. szept. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én akartam a fiamnak a volt barátom nevét adni. Aztán mégis máshogy neveztük el, de nem azért, mert az exem neve. És igen, tetszett (most is tetszik) a név.
2012. szept. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, h tetszik neki az a név. És hogy már rég túlvan rajtad, ha nem jelent neki problémát, h a volt pasijának is ugyanaz a neve.
2012. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha még mindig jelentenél neki valamit, akkor tuti nem a Te nevedet kapta volna a kisfiú. Miért kell mindenben a hátsó szándékot, rejtett jelentést látni? Egyszerűen tetszik neki a név és kész!

Szerintem neki eszébe sem jutott a névadáskor, hogy az exét is pl. Jánosnak, Hubának (nem tudom, hogy hívnak) hívják...

2012. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy exem a kislányának majdnem az én nevemet adta. Hanna lett a lánya, és Anna vagyok. Később elmesélte, hogy nem véletlen hogy ezt a nevet kapta a lánya, de nem azért mert még mindig utánam ácsingózna, hanem mert tetszik neki a név, és mivel engem kedvelt, szeretett, úgy gondolta, ha a lány is hasonló jellemű lenne, az tetszene neki. Ma is barátok vagyunk!

Én tisztelet jeléül venném.

Viszont én nem adnám egyik exem, vagy plátói szerelmem nevét se majd a fiamnak, ahogy a legjobb barátnőim nevét sem a lányomnak.

2012. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!