Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és nekem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok és nekem volt osztálytársam aki 15 éves a tesi óra előtt az öltözőben mindig mutogatta a szerszámát és mindenkinek eldicsekedett azzal, hogy éjszaka milyen módon verte ki. Ez már perverz vagy csak vannak ilyen fiúk?

Figyelt kérdés
2008. nov. 15. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
:D van olyan aki szereti mutogatni magát, majd kinövi vagy meleg lesz...
2008. nov. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Ha fiú vagy , akkor nem kell foglalkozni vele, vannak ilyenek, és majd az élet megneveli, ha az anyja nem tudta.

Ha lány vagy , akkor MIT KERESTÉL A FIÚÖLTÖZŐBEN?

2008. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
hát szerintem az nagyon beképzelt lehet, vagy nem is tudom a megfelelő jelzőt erre, szel sztem gusztustalan is... xD
2008. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
74%
szerintem nemtudom:D.gondolom kezd langyosodni vagy azt szeretne h te is mutasd neki meg a tied ...en ezt gondolom..v gondolok meg roszabra de inkabb nem:)
2008. nov. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
azt hiszi hogy azt csinalhat amit akar!biztos cigany!meg biztos azt hiszi hogy ez nem szegyen kicsit sem ha egy fiu mutogatja egy masik embernek a "szerszamat"!szerintem hagyd ot beken ne foglalkozz vele!
2008. nov. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

biztos méretes és szépen domborodó férfiassága

van neki *-*

2010. jan. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legtöbb fiú nem szégyenlős, ezt tapasztalatból mondom (én az vok) szal minden további nélkül hugyoznak piszoárba, turkálják egymás előtt a farkukat az öltőzőben, zuhanyoznak egymás előtt meztelenül stb... Nálam ez nem természetes, de a többségnél igen, szal sztem nem perverz.


18/f

2010. júl. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
perverz.:DDD *-* énsi azvagyok.. és beszoktam menni a fiú öltözöbe..xD mellesleg lány vagyok.xD *egyszer az osztálytársaimmal csoportosan mentünk be a fiukhoz az öltözőbe.xD *
2010. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!