Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ijeszto gondolat?

Figyelt kérdés

kicsit filozofikus kerdes... eleg sok dokufilmet neztem tegnap, pl. a szovjet csapatok bevonulasa utani csoportos megeroszakolasokrol, a w. vh alatti japan "komfort nokrol", akiket mindenfele hazugsaggal hurcoltak el koreabol es kenyszeritettek prostitucioba... nyilvan tudom, hogy nem minden ferfi eroszaktevo, vagy lenne kepes ilyesmire, de valahol szornyu, hogy az egesz tortenelem soran minden haboruban megtortent ez. hogy a tomegnyomas, a borzalmak hatasara nagyon sok ferfi annyira dehumanizalodni tud, hogy ilyeneket elkovet. en nokent elkepzelni sem tudom, hogy valaha barkit megeroszakolnek, inkabb elnek szex nelkul evekig.


raadasul ebben a topikban ahogy neha irnak a nokrol, el tudom kepzelni, hogy hatalmi helyzetbe kerulve ezek a felhasznalok is siman kielnek az osszes frusztraciojukat, es aztan racionalizalnak maguknak, hogy megerdemeltek, meg a nok amugy is elveztek, kvak, stb stb.


egyszeruen ijeszto belegondolni, hogy adott korulmenyek mellett barmikor megtortenhetne ugyanez... es hogy a korulottunk levo ferfiak jo resze siman bekattanhatna ha elkerulhetnek a felelossegre vonast...



#erőszak #haborus bunok
2019. aug. 22. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
54%

Rossz rovatban van a kérdésed.

Ez ui. nem a párkapcsolatokhoz tartozik, hanem a történelemhez, a háborúkhoz.

Egy háborúban annyi kegyetlenség történik, hogy amit te kiemelsz, az csak egy csepp a tengerben.

Nem véletlen mondták a háborút megélt generáció tagjai még idős korukban is, hogy "csak háború ne legyen".

Magyarországon már alig él olyan ember, akinek lenne tudatos élménye a háborúkról, ezért nem is lehet reális képe az embereknek arról, mitől menekülnek meg azzal, hogy nem éltek át háborút.

Esetleg, ha délszláv háborúban harcolt emberekkel találkozol, velük beszélgess erről. Ott is rengeteg kegyetlenség történt.

2019. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre egy idős, bölcs ismerősöm csak ennyit mondana: nem vagyunk egyformák.

Én is ezt mondom: nagyon nem.

Elég pl az állatszeretet példáját felhozni, van, aki az autója után köti a kutyáját, amíg elpusztul, és van, aki az életét adná a kutyájáért.


Ezt a fórumot meg ne nézd, az üzemeltetők évek óta tojnak rá, az arculatára, mindenre, ha csak egy kicsit személyesebb lenne az egész, talán nem lenne ennyi konfliktus.

Bár az interneten mindenhol ez van, a való életben meg szinte nincs személyesen.

2019. aug. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

gondolkodtam a kategorian, de nincs is tortenelem kategoria, meg, bar nem erzem mgam hardcore feministanak, de neha ezek a szemelytelen, targyiasito noocsarlasok amik itt mennek, elgondolkodtatnak...


es nyilvan szemelyesen nem merik ezek vallalni a kis velemenyuk, mert jelenleg tarsadalmilag elitelheto lenne. de itt kielik magukat szemelytelenul...

tudom, hogy rengeteg kegyetlenseg tortent ezen kivul is, de a ferfiak altal kifejezetten a nok ellen elkovetett buncselekmenyek, a nok mint targyak, vagy az ellenseg megalazasanak eszkozei; azt mutatjak valahol melyen a ferfinem alsobbrendunek tekinti a not...

2019. aug. 22. 09:49
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezekben a háborúkban a férfiaknak több joguk volt és a férfiak általában fizikailag erősebbek, ezért történt több szörnyűség általuk. Ettől függetlenül, a nők közül is kb. ugyanennyien bántalmaztak vagy kínoztak volna. A különbség esetleg annyi, hogy ők nem szexuálisan.

Ez olyan, mint a megcsalás. Egy csomó ember fejében az él, hogy a férfiak többször lépnek félre, mert ők mindig csak dugni akarnak, a nők viszont nem. Ettől függetlenül a statisztikák szerint nagyjából ugyanannyi nő lép félre, mint férfi.

2019. aug. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!