Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha annyira összetartóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha annyira összetartóak a nők, akkor miért jönnek mégis össze olyan férfiakkal, akik kidobtak egy másik nőt azért mert idősödött?

Figyelt kérdés

A nők szóban annyira összetartóak, annyira egyetértenek mindenben, többek között mindenki elítéli ezt a jelenséget is. Mégis minden elvált férfi elkel. Méghozzá sokkal fiatalabb és vonzóbb nőknél mint amilyenek ők maguk. Tehát a nők mégis összejönnek velük.

Ilyenkor hol a női összetartás? Nem gondolnak ilyenkor bele, hogy az a 40-50 éves férfi akinek ráülnek a farkára, csak mert már annyi idősen mondjuk többet keres mint a minimálbér és van mondjuk egy kis cége, az a férfi egy vele egyidős nőt hagyott ott egyedül megöregedni?

Ezek szerint csak szóban összetartóak a nők, tettekben már koránt sem azok?


2019. aug. 22. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy válás mögött ennél ezerszer több van. Nem azért fogja elhagyni, mert idősödött, valószínűleg rengeteg problémájuk volt és egy rossz kapcsolatuk. De ehhez egy másik nőnek semmi köze nincsen, nehogy már rosszul kelljen éreznem magam mert valaki elcseszte a kapcsolatát. Ha csak valaki nem szűz fiúkákkal jön csak össze akkor mindig olyan férfival van akinek volt már előtte valakije. Ugyan ez férfi oldalról is, semmi különbség nincsen. Az, hogy valakinek nem működött az előző kapcsolata valószínűleg mind a két félen múlt. Vagy csak olyannal kéne összejönni akinek soha nem ért még véget kapcsolata?
2019. aug. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%
A nők sosem voltak összetartók. Ott vágnak egymás alá, ahol tudnak.
2019. aug. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem mondta, hogy összetartóak. Ez csak a te hiedelmed.
2019. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért vágod, hogy a "nőkbe" milliárd nő beletartozik,

köztük a nőrokonaid?

És nem minden nő ilyen.

Kicsit már unalmas ez a "nők" általánosítás, én például elvből nem teszek ilyet...bár felesleges leírnom, mert ezredjére is általánosítani fogsz. :(

2019. aug. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
38%

#4


Ezzel egyetértek, bár annyit még, hogy a "férfiak" általánosítás ugyanolyan rossz.


És még mennyi ilyen van... Egy kivétellel a legtöbbet elutasítom, azt az egyet is azért tartom fent, mert eddig még nem nagyon kivételt ("legnagyobb etnikai kisebbségünk")

2019. aug. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%
Kerdező,anyád is ilyen? Tudod,ő is nő.
2019. aug. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Hülyeség a kérdésed és minden, ami benne szerepel.
2019. aug. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

"Egy válás mögött ennél ezerszer több van."

Nem, a legtöbb esetben a válás oka arra vezethető vissza, hogy a férfinak fiatalabb puncira viszketett a farka. Lehet, hogy eközben, egyfajta szövődményként még más problémák is kialakultak ami hab a tortán, de a magja, a gyökere a problémáknak egy váláskor általában ez.

2019. aug. 22. 22:45
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ne járjunk senkivel, mert előbb-utóbb dobni fognak? Ilyen felfogással nem lehet élni :D
2019. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Fogalmad sincs a párkapcsolatokról, házasságról és válásról. Én is elváltam és nem érdekel, hogy az exem kivel jött össze. És miért kéne nekem egyedül megöregednem? Én is találtam párt és újra férjhez mentem. Egyébként az exem 3 évvel, a férjem pedig 2 évvel fiatalabb nálam.
2019. aug. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!