Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis hogy jöjjek így ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogy jöjjek így ki a másik nemmel?

Figyelt kérdés

Párkapcsolati szinten értem a kérdést. A tizenéves korosztályban azt látom, hogy a lányok nagyon nagy részének minimum nagyon helyes "álomtestű" fiú jöhet szóba, ami náluk azt jelenti, hogy 10-12%-on lévő testzsír vagyis jó szálkás test, és ehhez egy normális izomzat, mellette helyes arc, ha ez megvan akkor abelső teljesen másodlagos, igaz számít, mert hát ki kell jönniük egymással, de a külső megszépíti a másik belsejét, és akár egy bunkó paraszt is lehet, így is összejön vele, és jó pár hónapig tűri is, mire elege lesz belőle és szakít vele. A huszonéves korosztályban meg azt látom, hogy a pénz dominál, itt is számít a külső, de amíg a tiniknél a pénz nem olyan lényeges mivel nekik mindegy a szülők úgy is eltartják őket, a huszonéveseknél már fontos szerepe van, és itt nem arról van szó, hogy kell az anyagi biztonság, azt elhiszem, hogy kell de most hogy én is hamarosan belépek ebbe a korosztályba kezdem átlátni, ahhoz képest, hogy itt azt mondják, hogy normális nő nem erre hajt mégis azt látni, hogy rengetegen hajtanak erre. Akiknél meg nem ez van, és valóban normális nők,azoknak legalább a 90%-a párkapcsolatban van, mert hát úgy kell vadászni az ilyen nőre. A másik amit majdnem minden lánynál tapasztalok, hogy ha neten beszélek valakivel akkor addig beszélünk amíg én írok rá, én kérdezek, én érdeklődök, és néha éha visszakapok egy kérdést, de az tényleg ritka, és szavakban is kapom a válaszokat, teljes érdeklődés nélkül, viszont ha én nem írok elsőként, akkor soha többet nem is beszélünk.

A férfinak komolyan ennyire tepernie kell? Még azt se lehet mondani, hogy én csak a szépségkirálynőket látom meg, mert kifejezetten nem szép, igénytelenebb lányoknál is akkor elvárásokat láttam, hogy nem tudtam, szóhoz jutni, hogy ezt tényleg komolyan gondolta... és én nem egy állandóan siránkozó vagyok itt a gyk-n, most először írok ki ilyen kérdést, és utoljára is, de ez nem puszta siránkozás, mert kérdésem is van, mit kéne mégis tennem? Hogyan közeledjek a másik nem felé ha folyton ezt a felszínességet látom mindenhol és már az elején bukik az egész ismerkedés? Igényes vagyok, adok magamra, sportolok, és a belsőmre nagyobb hangsúlyt fektetek, hogy megfeleljek magamnak, és másoknak is meg tudjak felelni. Az építő jellegű válaszokat és kritikákat előre megköszönöm.


19/F


2017. okt. 19. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Még nem írtál ki kérdést de ez ilyen tipikus gyk-s hozzáállás.

Hogy hogy jöjjél ki? - hát egyszerűen csak beszélgess velük és majd minden alakul. Nem kell túl sokat belegondolni, nincs ebben semmi ördöngősség. Kit érdekel hogy ki mit vár el? Majd találsz olyat aki olyannak szeret amilyen vagy.

2017. okt. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1. Ez eddig nem működött.
2017. okt. 19. 22:02
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
33%
Üdv a valóságban. Csajok véleményére ne adj, úgysem tudják átérezni, hogy például ismerkedésnél a férfiaknak léptékekkel jobban kell strapálniuk magukat, ha nem rendelkeznek címlapra való külső adottságokkal. És mellesleg nem csak a tizenévesek körében, de még 30 fölött is jellemző a nőkre, hogy a kiszemeltjük külső tulajdonsága szépíti meg a belső rosszakat, s nem a hibátlan belső miatt szépül meg a rusnya varangy.
2017. okt. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Akár hiszed, akár nem, a jelenlegi páromat úgy ismertem meg, és úgy szerettem belé, hogy egy jó fél évig még csak egy képet sem láttam róla, és nem azt mondom, hogy nem érdekelt, hogy hogy néz ki, de azt igen, hogy tudtam, hogy semmit nem befolyásolhat az érzéseimben.

A pénzt sem tartom a kapcsolatunk mozgatórugójának, nem várom el, hogy helyettem fizessenek, vagy hogy méregdrága dolgokat kapjak ajándékba, ha valamire szükségem van, akkor azt megveszem magamnak, ha meg valamit túl drágának találok, akkor az utolsó dolog, amit tennék, az az, hogy mással vetetem meg.

Nem azért vagyok együtt valakivel, mert a külvilágnak szeretnék eldicsekedni azzal, hogy ő az enyém, és képtelen lennék egy olyan kapcsolatban lenni, ami a külvilágnak szól, miközben a valóságban egy bunkó paraszt az illető.

Csak és kizárólag az számít nekem, hogy egy olyan férfi legyen mellettem, akivel bármit meg tudunk nyíltan beszélni, és aki törődik velem, figyel rám.

Rossz helyen keresgélsz, ha csak ilyen nőkkel hozott össze az élet.

20/N

2017. okt. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. A környezetemben keresgélek.
2017. okt. 19. 22:17
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
Mert a férfiaknál (legalábbis a tizen-huszon éves korosztályban) nem csak az a jó nő, aki vasággyal együtt maximum 50 kiló ;) Én mégsem rinyálok
2017. okt. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Normális példányoknál próbálkozva.
2017. okt. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A próbálkozás előtt nem tudom megállapítani, hogy normális vagy nem.
2017. okt. 20. 11:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Én mindig is azt szerettem ha emberként kezelnek nem nőként. Ha azt érzem hogy a srácot nem az érdekli ki vagyok hanem minden előzetes felvezetés és ismerkedés nélkül nyomul akkor elbukott. Egy lánnyal pont úgy kell beszélni mint egy fiúval és meglátod kijöttök-e. Ha meg egyértelmű hogy nem érdekli mit mondasz (és nem kérdezel. Kérdésekből nehezen alakul ki beszélgetés hisz a valasszal adott esetben a vissza kerdezéssel le is zárul a téma. Problémát kell felvetni vagy filozófiai kérdést vsgy igazából bármi olyat ami téged érdekel és esetleg a csajt is erdekelheti.) Szóval ha nem érdekli mit mondasz nem társad a beszélgetésben akkor hagyni kell és keresni mást. Pont mint mikor az ember barátot keres. Aztán ebből lehet tovább lépni.
2017. okt. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!