Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont hétvégén van tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont hétvégén van tele ez a topic megmondóember férfiakkal?

Figyelt kérdés
Sörözőből nyomjátok haverokkal, vagy otthon egyedül?
2019. aug. 23. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Gondolom mert hétköznap dolgoznak, ahogy a normális emberek.
2019. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

És az ilyen színvonalas, szándékosan provokatív kérdések, mint ez is, szintén gyakoriak ilyenkor este :D


"De az más!" hallom is a választ.

2019. aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%

Nyilván a te kis hamvas hóvirág lelkednek nem esnek jól a csomagolás nélküli válaszok.

Attól hogy valaki nyersen fogalmaz még igaza van.

Ettől nem lesz "megmondóember".

Ha nem tetszik akkor javaslom keresed fel a micimackó.hu-t.

2019. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem rólatok van szó, ti egész héten itt vagytok :) Hanem azok akik csak hétvégén dúsulnak fel.
2019. aug. 23. 21:38
 5/14 A kérdező kommentje:
Nincsen hamvas hóvirág lelkem. Szeretem a csomagolás nélküli válaszokat, de a tartalmuk hétvégén néha ostobába megy át. Nem mindenkié! :) Csak több van.
2019. aug. 23. 21:40
 6/14 anonim ***** válasza:
Hétköznap sincs ez másképp'. Valamelyik nap én is megállapítottam,h biztos front van mert mindenki részéről ment az észosztás és lepontozás. Nem zavar,de 1 nap alatt kb 90%-ről 76%-ra esett a "népszerűségem".
2019. aug. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Én strandon voltam egész nap. Most kicsit chillezek itt, don't worry! 😉
2019. aug. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, definiálj kérlek, mik a "megmondóember" férfiak?

Attól, hogy más a véleményük, vagy pláne a tapasztalatuk egyes dolgokról, még nem kevésbé értékes a mondanivalójuk. Te nem értesz velük egyet, na bumm, más meg igen.

Mellesleg ugyanennyi "megmondóember" nőt is fel tudnék sorolni neked, akár többet is, de gondolom, akik a te csapatodban játszanak, azok rendbe vannak, csak a férfiakat kell ócsárolni.

2019. aug. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajna én holnap is korán kelek és ugyanúgy munka. No, meg nem is vagyok megmondóember. :)
2019. aug. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Észrevettem hogy hétvégén más válaszok vannak, és más pontozások. És többen megjelennek azok akik határozott tutimondó férfiaknak tűnnek, és mondanak valami tutit, és ilyen személyiséggel csodálkozom miért nem csajoznak vagy haveroznak péntek szombat vasárnap. De lehet hogy épp kiment zuhanyozni a barátnőjük, vagy felhívta valaki a haverjukat, addig gyakoriznak.
2019. aug. 23. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!