Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez miért van? Új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez miért van? Új barátnő, aki pont úgy néz ki, mint én.

Figyelt kérdés

A Facebook a minap feldobta az exemet, mint lehetséges ismerőst, így a kíváncsiság rávitt, hogy megnézzem mi újság vele. Öt évvel ezelőtt voltunk együtt másfél évig, részemről nagy volt a szerelem, ő sosem volt belém szerelmes. Én már egyébként férjnél vagyok, szóval mint pasi már nem érdekel az ex, csak azért mégis az életem része volt egy darabig és tényleg kíváncsi voltam. És láttam, hogy együtt van egy lánnyal, aki teljesen úgy néz ki, mint én. Ez annyira érdekes. De nem csak nála láttam már ilyet. Barátnőm is mutatta múltkor, hogy a nagy szerelme, akivel nemrég szakítottak összejott egy lánnyal, aki kiköpött mása barátnőmnek.

Szerintetek miért van az, hogy néha olyan embert választunk társnak, aki az előző párunkra nagyon hasonlít?



2019. máj. 15. 05:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Ezt csak te beszéled be magadnak. Egy hajszín vagy egy frizura még nem jelenti azt, hogy a stílusa is ugyan olyan. Persze kívülről lehet, hogy azok a csajok jönnek be neki, aki mondjuk alacsony és barna hajú. Ilyenből meg van azért elég sok.
2019. máj. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Mindenkinek van egy zsánere. Nekem mindig is a barna szemű, barna hajú babaarcú lányok jöttek be. Az összes eddigi barátnőm ilyen volt. Nem azért mert valami 'nagy szerelmem' így nézett ki, hanem egész egyszerűen mindig is az ilyen típusú nők jöttek be. A szőkék például sosem vonzottak.
2019. máj. 15. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Itt most nem erről van szó. Láttam anno az előző barátnők képeit és mind teljesen más volt. De ez a lány pont olyan arcra is mint én, alkatra is, öltözködésben is, ő is szemüveges mint én, szóval mintha magamat láttam volna a képeken. Annyira megdobbento volt. És az exemnek egyedül annyi volt a szempont anno a párválasztásban, hogy ne legyen sovány az illető, de igazán zsanere nem volt. Érdekes minden esetre.
2019. máj. 15. 06:18
 4/11 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes.


Hát ez a sztori ennyit is ért. Mutasd meg a férjednek, biztos fogja értékelni a hasonlóságot

2019. máj. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ebben nincsen semmi különös. Nekem nem jönnek be a nagyon mackós srácok, de van akinek igen. Vannak férfiak akiknek nem tetszik a fakó bőr szőke haj kombó, van aki megőrül érte.

Egyszerűen ez az ami vonz. Egyébként vannak olyanok, akik meg teljesen különböző kinézetű emberekkel jártak már, ismerek ilyen embert.

2019. máj. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
4-es. Ha csendben maradtál volna...
2019. máj. 15. 08:04
 7/11 anonim ***** válasza:

1. Ha valakinek pl. a kék szemű, szőke, vékony csajok jönnek be, valószínűleg ilyen barátnőket keres. Egymás után több ilyen barátnője is lehet, és nem azért, mert még mindig rád gondol...


2. Gyakran csak az elhagyott fél beszéli be magának, hogy "ah, az exem az én hasonmásommal jár, biztos annyira tetszettem neki!" Nekem pl. volt egy kreol bőrű, fekete hajú nőm. Ő is előadta, hogy az összes expasija hozzá hasonló nővel jött utána össze... aztán miután szakíttotunk, és megismertem az új barátnőmet, a kreol exem ugyanígy elkezdte a bullshitet, hogy biztos az ő utánzatát szedtem össze... Erről annyit, hogy az ex kreol bőrű, extrovertált drámakirálynő, az új barátnőm pedig világos bőrű, introvertált, kedves és nyugodt...

2019. máj. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Pont úgy? Hogy? Nem fejtetted ki. De nyugodj meg biztosan szebb a szeme, finomabb a szája, jobb a melle és a puncija is szebb, finomabb... ha már ennyire a külsőségek rabja vagy😀
2019. máj. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor én gondoltam túl ezt a dolgot.
2019. máj. 15. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:

Mintha anyámat hallanám, ő mondogatja, hogy apám aktuális nője rá hasonlít... meg mondjuk az előzőre is ezt mondta... Én ismertem mindkettőt személyesen, de inkább nem ábrándítom ki.

Mondjuk ő 50 éves és egy elceszett házasság után sosem állt talpra, neki elnézhető. :D


De te ne alázd meg magad, fogd fel érdekességként, kész.

2019. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!