Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szoktatok még gondolni valakir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktatok még gondolni valakire, akivel már nem beszéltek, de egykor nagy hatással volt rátok?

Figyelt kérdés
2019. aug. 26. 08:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mindig.
2019. aug. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Igen.

12-17 éves koromig szerelmes voltam a szomszédfiúba. Barátok voltunk,de ő nem tudta ,hogy róla álmodozom.

Már kb 10 éve nem is láttam.Most 32 vagyok,férjem van és gyerekem, de sokszor eszembe jut.Nem is ő maga,hanem az a gyermeki álomvilág

2019. aug. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Sokszor, igen.
2019. aug. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj meg, de ez egy buta kérdés. Minden emberre nagy hatással van az első szerelme, így minden ember gondol rá időnként.
2019. aug. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. aug. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Természetesen. De kevesebbet napról napra, és ez így van rendben szerintem.
2019. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#4 Csak első szerelem lehet rád nagy hatással? :)
2019. aug. 26. 10:28
 8/13 anonim válasza:

Igen, és nálam nem az első szerelmem az aki eszembe jut, hanem az utána való.

Én úgy gondolom sok embernek az első szerelme jut eszébe, persze néha nekem is szokott de nálam nem az volt aki a legtöbbet adta, hatással volt rám.

Biztos vagyok, hogy sokan vannak így, mint én és tudok mást is akinek nem az első szerelme volt az aki hatással volt rá, és ez így van jól, normális dolog, hogy gondolsz rá de ha már folyton csak ő jár az eszedben és másra se bírsz gondolni, már családod van és gyereked akkor az szerintem nagyon nincs rendben, mindnekinek eszébe juthat a múltbeli személy de sok időt nem szabad ennek a gondolatnak szentelni, sokszor nehéz de muszáj a jelenre gondolni.

2019. aug. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mindenkinek eszébe jutnak a gyerekkori, kamaszkori, fiatal felnőttkori élményei és ezzel együtt azok az emberek akikkel kapcsolatba került bármilyen minőségben(játszópajtás, barát, szerelem, osztálytárs, padtárs, szerető, kolléga, főnök, útitárs a vonatról, a néni aki a kedvenc kajádat elkészítette egy vendégség során, az orvos aki megnyugtatott miközben kötözte a kezed, és így tovább) ez természetes.
2019. aug. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Minden nap
2019. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!