Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális ha valaki harminc pluszos nőt?

Figyelt kérdés
Kevesebbre tart nőként mint egy 16 éves lányt?
2019. aug. 26. 22:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/75 anonim ***** válasza:
60%

"Én elhiszem, hogy vágynak, de itt jön szembe az erkölcs, vagy valami külső gát, ami ennek gátat szab. Vágyjanak rá, mint egy tortára vagy pl drogra, de türtőztessék magukat."

- miért is? Azért, mert te ezt várnád el?


"Értelmes emberek felfogják, hogy a világon rengeteg különböző törvény van rengeteg erkölcsi szabály, mindnek vannak érvei, mérlegelnek és döntenek." -

Ez pontosan így van, és voltaképp ez ellen ágálsz:)


"Nem véletlen, hogy az alacsony dughatósági határok miatt országokat próbálnak befolyásolni, védve a gyerekeket." - khmmm... tudod, mióta van Magyarországon a hetero kapcsolatokra a jelenlegihez hasonló szabályozás? Dehogy tudod, különben nem irkálnál zöldségeket.

(a helyes megoldás: 1878, az első magyar Btk, a Csemegi kódex óta folyamatosan, kisebb változtatásokkal)

És egyébként Európa 80%-ra a 14-15 éves korhatár a jellemző, szóval itt nem igazán befolyásol senki senkit, mert nincs mire.

(akinek meg bejön az általad képviselt gondolkodás, azoknak az USA egyes tagállamai - az un. Bible belt része - az ideális terep.

2019. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/75 anonim ***** válasza:
13%

Na ne mondd, kérlek meséld el, melyik úniós tagállamban normális és megengedett felnőtt férfiaknak 14-15 éveseket dugni?!


Vagy keleteurópára gondolsz, amihez mi is tartozunk? A fejletlenebb, elmaradottabb részekre?


Csak két gondolatod sikerült kiemelned, mert megmagyarázni nem tudod, miért izgul az emberek kis része fejlődésben lévő lányokra-fiúkra.


Gőzöm sincs mióta, az nem is fontos, hogy hány évente váltakozik egy egy törvény országonként, az a lényeg, hogy a változás folyamatos, és felfelé halad, a dughatósági határ, minél modernebb egy társadalom, annál fentebb viszik, hogy felnőtt emberek milyen fiatal gyerekkel létesíthetnek bármilyen szexuális kapcsolatot.

2019. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/75 anonim ***** válasza:
13%

Ja és nem csak én várom az önmegtartóztatást olyan viselkedésnél, ami valakinek kárára válik, de törvény által megengedett, hanem szerencsére a többség, minél többen, annál inkább mernek ártani az emberek másoknak.


Törvény által megengedett rengeteg helytelen dolog, mert csak kis mértékben ártanak. Ha nem élhetné ki hozzád hasonló több ezer ember(a millióból) a vágyát, megszaporodnának a bűnözések, a titkolások, a hülyített tinik szöktetése, a munkaképes korú férfiak tiszta erkölcsi bizonyítvány nélkül kevesebb érdemi munkát tudnának elvállalni, rövid távon erre nincs felkészülve az állam. Jelenleg nem sok tini lesz öngyilkos vagy tüntet, mert iskolás koruk óta idősebb perverz férfiak próbálkoznak náluk(anno nálam, anno anyámnál, és hamarosan a gyerekemnél..), nincs tele minden tiniterhességgel, mert ott az abortusz, ezért nem is érzik sürgősnek változtatni a jelenlegi helyzeten, hisz az ilyen lányoknak csak lelkileg rossz, amit még el tudnak viselni(és vannak súlyosabb problémáik)


Rövidtávon nem éri ez meg, csak hosszú távon, erre pedig az ország a szocializmusban sem volt és most sincs felkészülve, de szerintem 50 éven belül meg fogják lépni, hála az internetnek, ezek egyre inkább az emberek tudomására jutnak, a hasonló sorsú nők össze fognak verődni, aztán majd mehetnek a tüntetések, törvénymódosítások.


Szerencsére az egyenlőség is elindult a kiegyenlítődés felé vezető úton, ami az elmúlt 100 évben nem nagyon volt elmondható, akkor senkit sem érdekelt, hogy érez egy 16 éves, csak, ha öngyilkossággal próbálkozott.


Remélem megvan, hogy tanulni sem tanulhattunk mi nők, háztartásbeliek voltunk, elverhettek és a házastársunk bármennyiszer dughatott velünk akkor is, ha nem akartunk. Naná, hogy ilyenkor a dughatósági határ nem változott, ahhoz sem jogunk, hogy kinyissuk a szánk.


Eljön még a szép idő, amikor nők és férfiak közösen alakítják a világot nem befolyásolva, kihasználva a gyengébbeket, döntésképtelenek, fiatalokat, a saját kedvükért.


HaHa.. Remélem:)


Nem vagyok vallásos, ateista vagyok egyébként.

2019. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/75 anonim ***** válasza:
83%

"Na ne mondd, kérlek meséld el, melyik úniós tagállamban normális és megengedett felnőtt férfiaknak 14-15 éveseket dugni?!"

Miért, nem tudod a Guglit használni? Tessék:


"14 éves


Magyarországhoz hasonlóan további hat európai ország (Ausztria, Bulgária, Észtország, Németország, Olaszország és Portugália) szabályozása szerint a beleegyezési kor 14 év.


Magyarországon 2013 óta azok a 14 és 18 év közöttiek, akik szexuálisan érintkeznek 12 évesnél idősebb, de még nem 14 éves párjukkal, nem büntethetők megrontásért. Azaz a beleegyezési korhatár mindössze 12 év, ha a másik fél fiatalabb 18 évesnél.


15 éves


Kilenc országban 15 évnél állapították meg azt a határt, ami alatt nemi erőszaknak számít a szexuális érintkezés: a Cseh Köztársaság, Dánia, Görögország, Horvátország, Lengyelország, Románia, Svédország, Szlovákia és Szlovénia."

2019. aug. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/75 anonim ***** válasza:
13%

Ha az ide írók kislányait akarná kezelgetni egy hasonló korabeli vagy annál idősebb pasas, egyből vágnák hol a probléma.

Szabályok ide vagy oda, szánalmas amikor lát az ember egy pocakos idősödő férfit karonfogva egy fiatal lánnyal. Mert nem banderaszokkal látni őket.

Persze keserű a szőlő, nyílván egy papa után ácsingózik mindenki. Xd

Irigyek vagyunk nagyon. Nyilván.

2019. aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/75 anonim ***** válasza:
64%

#45, érdekes, szerintem meg kicsit is normálisnak számító szülő a tanácsok adásán túl nem szól bele a gyereke párkapcsolati-szexuális életébe (az 1%-nál ritkább extrém végleteket leszámítva, mit tudom én erőszakos bűnöző a kiválasztott). Szóval képes tiszteletben tartani annak a másik embernek - a gyerekének - a személyiségét, gondolkodását, szabadságát, és képes megkímélni a "csak jót akarásától".

Azért persze az a megnyugtató valóság, hogy Magyarországon többségben vannak a normálisabb szülők, akik nem kezdenek vicsorogva kaffogni, ha a gyerekük 16 évesen a párjánál alszik...

(ahogy nálunk sem volt az ilyesmiből komolyabb probléma anno)

2019. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/75 anonim ***** válasza:
13%
Hogyne a szülő a rossz aki nem asszisztál hozzá, hogy a kislánya szexuális eszköze legyen egy korosodó férfinak, aki a gyereket olyan dolgokra veszi rá, amit a felesége vagy élettársa itthon nem enged. Hány ilyen van. De nyilván a gyerek tudja neki mi a jó ugye? Majd később fogja szégyelleni vagy egyszerűen letagadni az egész kapcsolatott amikor valóban érett fejjel tekint vissza a múltra. Légszíves fejezd be a szülők démonizálát, nyilván egy szimpatikus korabeli fiúval semmi probléma sem lenne, egy dörzsölt apja korabelivel más a helyzet, aki kizárólag a saját szükségleteihez akarja formálni majd a pubertást. Ezért nem fair, lehet itt értetlenkedni, meg megjátszani, hogy miért is ciki egy félig gyerekkel párkapcsolatosdit játszani, hát nagyon egyszerű:a kényelem és a praktikum miatt.
2019. aug. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/75 anonim ***** válasza:
73%

51%. Nem arra gondoltam, hogy a fiúk és férfiak rákattannak a lányra, mikor elkezd menstruálni, mert megérzik... -.-" Vedd külön akkor amit írtam ezügyben és nézegesd meg szépen a mostani tiniket. Abben remélem egyetértünk, hogy a nemek 16 éves korra meg az után azért már kezdenek elég élénken érdeklődni egymás után.


Leírtad a sztorid, ha jól értettem, utólag bántad meg felnőtt fejjel és ábrándultál ki a férjedből/barátodból. Annak idején minden gond nélkül összejöttetek és szültél neki. Ha akkor lett volna a "mostani eszed", akkor ez ugye nem történt volna meg. Lehetett volna akkor a mostani eszed, csak nem erre lettél felkészítve, nevelve, kondícionálva, stb, mint ahogyan régen a kislányokat születésüktől fogva az anya és háziasszony szerepre készítették fel, ahogy a férfiakat az apa és egyéb általában vett férfi szerepekre.

Mondtam, automatikusan eljön az idő, mikor kívánni kezdi egymást a két nem és elkezdi az erre irányuló biológiai programját egyre határozottabban érezni. Ez mindenkinél alapprogram, tökmindegy mi van a képre festve, kívánni fogja egymást a két nem. Erre jön rá a kondícionálás. A világ elsősorban a felnőttek világa, az a felnőtt dolgokra kondícionál. Ez a világ pedig azt hiszem egyetérthetünk abban, hogy piszokmód szexcentrikus. Arra van a család, hogy erre felkészítse a gyereket és kompenzálja az említett hatásokat, mintegy VÉDVE a gyereket tőle, míg készen nem áll pont. Ha nincs ez a védelem és felkészítés, akkor a természetes drivera ami általában az, hogy dugjon, az ülepszik még pluszban rá, hogy igen, dugjon, szintén pont. Veled valószínűleg ez történhetett, annak alapján amit leírtál. Becsobbantál a mélyvízbe anélkül, hogy biztonsággal már úszni tudtál volna és majdnem megfulladtál, de minimum hullamód elfáradtál. Ez trauma mindenkinek, nem azt mondom. De ez a felkészületlenséged miatt (nem a te és a párod hibája szerintem) lett trauma.


Nem tudom mennyi idős vagy, de én, ha visszagondolok erre az időszakomra, én még iskolába jórtam, iskola után különórára, a szabadidőmben pedig fociztam, bicikliztem, számítógépeztem, legóztam néha, maketteztem, barkácsoltam, az iskolában meg távolról csodáltam a lányokat, ahogy a kortársaim is, tudom, mert ezeket velük együtt csináltam. A lányok sem ilyenek voltak, mint most. Emellett az iskolában már elmondták, hogy mit kell dugni melyik lyukba, meg kin mi micsoda, hogy gyerek lehet belőle, ezért használjunk gumit, melyből egy mintadarabot is kaptunk...meg is töltöttük vízzel és nyakig vizesen mentünk haza aznap, miután szétdobáltuk egymást. Ez volt nálunk nyolcadikba. Középiskolába úgy mentünk, hogy gyerekek vagyunk, akik elméletben tudják, hogy hogyan lehet kefélni (nyilván nem ott tanultuk meg), meg betegségek blabla...gumi blabla...meg gyerek de azon kívül, hogy nem való még nekünk, mert nem tudnánk felnevelni, nemigen volt blabla, azt otthon mondták el és otthon látta az ember, hogy mivel jár ideális esetben. Nekem nincs tesóm, így bevonni, szemléltetni nem lehetett, nekem meséltek a szüleim, mivel érdeklődtem hogy ment ez velem, hogy élték meg ők férfiként és nőként. Na mindegy, nálam megvolt a felkészítés, nem szakadt a nyakamba pluszba a tv-ből, netből, hogy keféljkeféljkefélj, csak a "hangok" duruzsolták, melynek volt mi nekifeszüljön, így nem éreztem késztetést külön arra, hogy valakit gyereganyává tegyek, csak vonzódtam a lányokhoz. Pár év múlva 18 évesen meg összejöttem az első barátnőmmel, aki elvette a szüzességem. Ő 17 éves volt, az első és utolsó tini, akivel voltam. Csak a miheztartás végett, ő 13 évesen vesztette el a szüzességét kíváncsiságból, nem volt minden rendben otthon, szóval neki csak a felvilágosítóóra volt, erről csak ennyit.

Mai tinik milyenek ? Nézzünk már körül egy kicsit! 26 éves koromban az utolsó diszkót azért zárták be, mert szarásig volt bebaszcsizott, labancként tekergő, taperoló, smároló 13-15 évesekkel. Nem is mentem oda táncolni senkivel, mert azokat leszámítva akik a brancsunkhoz tartoztak és páran akik voltak egy másik társasággal és látásból ismertük őket, nem volt 20 év feletti a helyen, csak a Staff. Erre most tényleg, mit lehet mondani ? Aki nem akarja, hogy a tizenéves gyereke szxeljen és esetleg gyerek apa/anya legyen, az vagy nevelje vagy zárja be iskola után, mert az ördög egyre kevésbé alszik, sőt! A törvényeket, rendőröket, iskolát hagyjuk már! Nagyon jól tudjátok, hogy nincs erre kapacitásuk. A szülő pedig magánemberként nem tartathatja be a törvényi és erkölcsi normákat és igazságot sem szolgáltathat, mert bűncselekmény ennyi. Szóval továbbra is csak ismételni tudom magamat, szánja rá az időt a kedves szülő, hogy gyermekét az előtte állő szerepekre, feladatokra és felelősségre nevelje, mert ezt helyette nem végzi el spongyabob, amerikakapitány, iskola, győzike vagy riley reid... bele kell fektetni az energiát, aztán lesz eredmény vagy nem kell belefektetni és akkor is lesz eredmény. Lényegében ennyi.

33/f

2019. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/75 anonim ***** válasza:
64%

"De nyilván a gyerek tudja neki mi a jó ugye? " - ő sem feltétlenül, de:

1, nagyobb eséllyel, mint a szülő

2, a saját döntéseinek terhét ő viseli a saját életében


Tudod, milyen kínos jelenet volt az, amikor az anyámat (akinek a felfogása hajazott az 51%-os válaszadóra) számon kértem, hogy talán nyújtson kárpótlást mindazért, ami miatta, az ő beleszólásai miatt maradt ki az életemből? Na, olyan mellédumát még nem hallottál, mindenki hibás volt csak ő nem, szóval kb annyiban különbözött a nürnbergi pertől, hogy ő nem "parancsra tette" hanem "ezt tanácsolták neki"... aztán még neki állt feljebb, hogy kidobtam, és a továbbiakban az összes kapcsolatfelvételi szándékát kukáztam...

Ez csak onnan jutott eszembe, hogy 51%-os sporttársunk annál a kérdésnél jeleskedett még hosszú szösszenetekkel, ami a szülőtartásról szólt, és ott is a szülők önkényeskedéseit próbálta mosdatni.

Szóval egyébként a szülőknek tág (szerintem túl tág) cselekvési szabadsága van a gyerekeik kapcsán - csak az ezzel való visszaéléshez azt is tudniuk kell, hogy amilyen mértékkel ők mérnek, olyannal fognak visszamérni nekik. Nem véletlen, hogy a magyar társadalom kereken visszautasító a "szülőtartás" minden formájával szemben. Vond le a megfelelő következtetést ...

2019. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/75 anonim ***** válasza:
67%

Még esetleg annyi, hogy akkor járjuk ki, hogy a beleegyezési korhatár legyen 21, meg az egyenlőség jegyében legyen büntetendő a nemi élet gyakorlása ezen kor alatt visszamenőleg is, aztán akkor biztosak lehettek benne, hogy egy kisvárosnyi emberen kívül, egy sem lenne szabadlábon. Persze menne a hiszti, hogy mit pofázik magánügyekbe az állam. :)

33/f

2019. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!