Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány férfinak kell átmennie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány férfinak kell átmennie egy nőn két év alatt, hogy az ribizlinek számítson?

Figyelt kérdés
Mindig csak az elmúlt két év számít, ami azelőtt volt, el lehet felejteni.

2019. aug. 27. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%

x+"aki nem én vagyok". Kapok kekszet ? D:

33/f

2019. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%
13
2019. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
2
2019. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%
Amíg nem tudják róla, hogy hányan mentek át rajta addig csak maximum saját magának az.
2019. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Teljesen mindegy. Úgy tekints mindre hogy az. Innen már örülhetsz, ha kiderül a partnered mégsem az.
2019. aug. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Minden hónapban egy,az annyi,mint 24:)
2019. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szerintem ha 4 férfi átmegy egy nőn 2 év alatt, onnantól kezdve lesz ribizli.
2019. aug. 27. 17:35
 8/12 anonim ***** válasza:
25%

Aki nem te vagy. Kérem a kekszem!!! 😃

33/f

2019. aug. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Ez hülyeség... Nem a számok mondják meg. Igazából pedig tök mindegy, hogy ki mennyi pasival van.

Az az egy számít, hogy amíg velem van, addig csak velem legyen, ne lépjen félre. Ha csak egyéjszakás kaland, akkor még annyira semmi közöm hozzá és nem ítélhetem el.

Ha tartós kapcsolatban vagyok, akkor sem érdekel, hogy egy vagy 100 pasival volt dolga a barátnőmnek, mert nem a múltja miatt szeretem vagy sem, hanem azért, amilyen velem, ahogy bánik velem, amilyen a személyisége.

Régen már akkor ribi volt, ha esküvő előtt egyáltalán meglátták a térdét. Ma meg a számokkal játszunk, hogy 3. 13 vagy 30? Szálljatok le arról, hogy másokat ócsároltok, a saját életetekben meg nem veszitek észre a hibákat... :( Vagy az IQ és az EQ ennyire alacsonyan kezd szállni manapság?


Ha valaki azt mondaná, hogy "jó, de nem akarom, hogy ha szembejön valaki, akkor azt gondolja, hogy ez a csaj már nekem is megvolt", annak üzenném, hogy ne ezzel foglalkozzon. Örüljön, hogy a nő mellette van. Illetve tekinthet úgy is a másik pasira, hogy "mellettem van, nem mellette, mert én jobb vagyok. Kit érdekel, hogy 2 éve próbálkozott" :)


40F

2019. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

9

"Az az egy számít, hogy amíg velem van, addig csak velem legyen, ne lépjen félre. "


Miért akarod kisajátítani? Nem a tulajdonod.

2019. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!