Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebookon megkeresett egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon megkeresett egy nő az exem után érdeklődött. (nincs nyoma hogy egypár voltunk). Mégis fura pont nekem irt 500 ismerősből, megírjam neki mire számítson vagy majd rájön?

Figyelt kérdés
2016. szept. 30. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Talán azért írt mert megtudta exedtől (vagy barátaitól, szüleitől) a keresztneved vagy egész neved és könnyen megtalált?!

Írd le neki nyersen és őszintén mi volt a helyzet köztetek, nem kell köntörfalazni. Gondolom újra úgysem lesztek együtt....

2016. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ismeri a családját még nem is találkoztak.
2016. szept. 30. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mérlegelném, hogy miről van szó, és ennek megfelelően döntenék. Példa: ha az exem fizikailag bántalmazott, magától értetődően elmondanám a nőnek. Ha mondjuk - mittudomén - anyuci pici fia, vagy (véleményem szerint) kompromisszumképtelen, ezért párkapcsolatra alkalmatlan, azt megtartanám magamnak, ezzel megteremtve a lehetőséget, hogy fejlődjön az új kapcsolatában.
2016. szept. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 as: nem bántott,kapcsolati téren vannak problémái ezen inkább szakember tudna segíteni,de persze én is úgy gondolom minden kapcsolat mást hoz ki az emberből
2016. szept. 30. 20:49
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Én adnék egy esélyt az exnek és inkább sok boldogságot kívánnék! (megtartanám a közös sztorinkat, lehet ami nálatok gond volt, azt ők át tudják hidalni)
2016. szept. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De lehet pont azért érdeklődik, mert valami gyanús nála, nem? Nekem eszem ágában nem lenne írni az exnek levelet...
2016. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az a baj neten ismerkednek,de már azt irja a csajszi hogy több mint barát.Még nemis talákoztak.Végül csak annyit irtam vigyázzon az ilyen ismerkedéssel.
2016. okt. 3. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!