Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tinderen futott már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen futott már bele valaki trollba, aki férfiként nőnek adta ki magát?

Figyelt kérdés
Én most elöszőr! Itt kb alap, de társkeresőn főleg a Tinderen ilyet még nem láttam. Nem irom le a teljes sztorit , de az eleje teljesen sablon beszélgetés, teljesen kerek és hihető, majd este tovabb folytatuk és egyszer csak mintha ide kerültem volna. Egy részeg tizen éves szintje aki nőnek akarja kiadni magát...teljesen kiakadtam...

2019. aug. 28. 02:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Miből jöttél rá?
2019. aug. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Még régen, más oldalon.


Mivel ezek férfi testbe született nők, akik elhitették magukkal, hogy ők valóban nők, ezért természetesen nekik, hogy a környezetükben is így viselkednek.


Nem kevesen vannak ilyenek, jópárba futottam bele.

2019. aug. 28. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 vagy csak simán trollkodnak.
2019. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Itt is szoktak trollkodni magukat nőnek kiadó férfiak, kérdéseket is írnak ki.
2019. aug. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!