Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiként lehetséges Tinderen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként lehetséges Tinderen sikeresnek lenni, ha valaki nem vonzó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem vonzó alatt vékony testalkatot, jóképűnek nem nevezhető arcot értek.


Nincs kedvem lefutni a szokásos "kamu kérdés" és társai köröket, így legyen elméleti a kérdés, egyes szám harmadik személyben írom.


Tegyük fel, van egy ilyen, nem vonzó fiatal férfi. Voltak barátnői, de a lányok többségét nem a megjelenésével, hanem a személyiségével fogta meg. Egy pár éve viszont beszűkültek az ilyen jellegű ismerkedési lehetőségei, mert kikerült az egyetemről, meg általában a legtöbben már Tinderen és társain ismerkednek (tudom, nem mindenki; tisztelet a kivételnek), ahol egy-két kép alapján dől el, van-e egyáltalán esélye a férfinak.

Az emberünk intelligens, (némelyek szerint) humoros, aktívan sportol, rengeteget utazik a világban. Új sportkocsit vezet, márkás, ízléses ruhákat hord, ad magára, a megjelenésére, a higiéniára.

Múltbéli tinderes próbálkozásai pár szelfiben merültek ki; nem túl fotogén, nem az erőssége az önreklám.


A kérdés: van esélye egy nem vonzó férfinak Tinderen? Ha igen, hogy? Például:

- Profi fotóssal készült képek

- Kocsival, egyéb, high life-ra utaló képek, pl. bárokban, éttermekben (nem gold diggerek fogása a cél)

- Utazós képek (itt ugye nyilván nehéz a minőséget felhozni, főleg, ha valaki egyedül utazik többnyire)

- Kutyával készült "cute" képek (nagy állatbarát az illető)

- Egyéb ötletek?


Köszi!



2019. júl. 30. 12:24
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randi..


Nem unod még? Ha ennyire el vagy magadtól, ismerkedj inkább élőben, akarom mondani a high life-ban.

2019. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Keresd a csúnya lányok társaságát.
2019. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Haverom sikeres a Tinderen. Idén is már túl van két tucat randin onnan. Egyiknek sem lett folytatása az első után. Ez neked a siker? Pedig ő is egy debil...
2019. júl. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezek alapján neked élőben érdemes, vagy esetleg itt vagy hasonló oldalon ahol nem direkt ismerkedés a cél. A Tinder inkább húspiac, ahogy te magad is írod, ott a kilós sokat nyom a latban.
2019. júl. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Egyébként meg ha nem gold diggerek fogása a cél, minek írsz ennyit az anyagi hátteredről? Ha neked ennyire fontos, mit várod el, hogy másnak ne legyen?
2019. júl. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igyekeztem minden jellemző dolgot leírni magamról, ami számíthat. Mivel nem ismertek (mármint első kivételével; ő úgy tűnik, hogy nagy fan), így megfelelő segítséghez nyújtásához tudnotok kell a fontosabb dolgokat, gondoltam én. Bocsi, ha ezzel megbántottalak, nem ez volt a cél.
2019. júl. 30. 12:54
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Megbántottál? Férfi vagyok b+, annyira azért nem szívtam mellre :D
2019. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok. Fan? Azért el ne bízd magad. Csak éppenséggel olvastam az öntömjénezésedet egy-két napja és beugrott. Egyébként olyan nincs hogy ha valaki ennyire jómódú és intelligens és sportol, egy nőnek se kellene csak mert nem klasszikusan jóképű. Ott a személyiségeddel valami nagy gáz lehet, és a másik kérdésnél többen le is írták/írtuk, hogy mi lehet.

28N

2019. júl. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Milyen öntömjénezésről beszélsz, most egészen komolyan? Azzal kezdtem, egészen konkrétan az maga a kérdés, hogy NEM VONZÓ férfiként milyen esélyei lehetnek valakinek. Szerinted egy "öntömjénező" ember erről ír?!

Nem, szerintem itt arról van szó, hogy neked fáj, hogy az élet egyes területein sikeres vagyok, talán sikeresebb, mint te - nem tudom. Mégis, mit kellett volna tennem? Azt hazudni, hogy szegény vagyok mint a templom egere? Vagy kerek-perec letagadni a társadalmi-gazdasági helyzet fontosságát a felnőtt társkeresésben?

Nyilvánvalóan az előnyeimet részletezem, hiszen azokból lehet kiindulni, ha valaki sikert akar elérni. Mindazonáltal leírtam a hátrányaimat is.


Az a baj ezzel, hogy amennyiben valaki csak a rossz tulajdonságait írja le, jönnek a válaszok, hogy ne legyen ilyen negatív, ezért nem talál társat. Ha belevesz pozitív tulajdonságokat, olyanokat, amellyel a kedves válaszadó netán nem rendelkezik, akkor meg az az egyöntetű reakció, hogy önfényezés. Akkor mit írjon a kérdésbe az ember, ha segítséget szeretne kapni?


Nem mellesleg nem mondtam olyat, hogy egy nőnek sem kellek. Ezt nem tudom, honnan veszed. Azt mondtam, hogy Tinderen és társain nem vagyok sikeres. Ehhez, ennek megoldásához kértem segítséget. De egyértelmű, hogy azt itt nem fogom megkapni.


További jó virtuális csendőrködést.

2019. júl. 30. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!