Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek ronda egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek ronda egy pici pont a száj felet? (olyan szeplő vagy anyajegy nem tudom mi a neve de pici mint egy pont)

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem, főleg ha picike:)
2010. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ez a szexepiled :DD
2010. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
elmondanám neked, hogy egy csomóan csináltatnak maguknak ilyen mesterséges szeplőt vagy mi a sz@rt szexepil gyanánt, de ez egy nagy marhaság szerintem olyan mintha egy lény odapakolt volna egyet, hmm amúgy nem probléma ha természetesen van ott le lehet szedni, de annyira nem zavaró
2010. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű! :-)

Nekem az orrom mellett van, bal oldalon, én kifejezetten szeretem. Mondjuk lány vagyok, fiún igazából még nem is láttam.

De fogadd el magad így: ez egyedi =)

2010. júl. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nekem a szemembe van egy kis fekete pont. mindenki imádja:P
2010. júl. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
igy kép nélkül nem lehet eldönteni
2010. júl. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"nekem a szemembe van egy kis fekete pont. mindenki imádja:P"


Ezzel feldobtad a holnapomat :)


Egyébként szerintem izgató, ha nem túl nagy és lány vagy :)

2010. júl. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Pici :D és am lány vaok :P
2010. júl. 14. 00:01
 9/12 anonim ***** válasza:
Páromnak is van egy ilyen pigmentfolt a szemében. Imádom, egyik volt barátnőmnek sem volt ilyen. Egyedi... és imádom :) Néha mondom is neki hogy "na gyere te kis pigmentfoltos" és ő is már csak vigyorog rajta :)
2010. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezt még szindi króford vezette be mondták neki szedesse le ő meg nem és ez lett a védjegye! Szerintem szexi! Nekem igaziból az tetszik ami bazi nagy és hosszú fekete szőrök állnak ki! belőle!:))
2010. júl. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!