Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagy mellek és nagy szemeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy mellek és nagy szemeket kompenzálja a formás szexi popsi, szép arc, vagy szép száj?

Figyelt kérdés
azaz ha valakinek közepesen nagyok a szemei, és nem bombázó testalkata van, azaz kisebb a melle, de amúgy jó vagy átlagos az alakja, (és vékony) akkor elég ha szép a szája valakinek, vagy a popója, a lábai? vagy nagyon jó a frizurája?
2011. aug. 18. 20:37
 1/6 Nathan Nathan válasza:
A szép popsi és csípő mindent, de nem árt, ha kicsit egyéni vagy. Minek erőlködjünk a tucatlányokért, ha bármikor találunk tíz ugyanolyat :)
2011. aug. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Fogjátok már fel, hogy nekünk pasiknak az összhatás számít. Nincs egy listánk, amit nézünk, hogy barna, vagy fekete, vagy esetleg szőke, hanem ránézünk a csajra, és tetszik -e vagy nem.

Simán jól állhat valakinek a kis mell, ha mondjuk a csaj alapból vékonyabb típus, de ugyanígy neki egy bazinagy mell nem biztos, hogy jól álnak. Szóval érted?

2011. aug. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Arc, fenék, lábak szemek. És persze az ehhez tartozó összhatás a fontos! Legalábbis nekem...
2011. aug. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz szép egy szem, hogy minél nagyobb, szerintem nem sok embernek tetszenek a gülüszemek, vagy ahogy ma szokás hivni "bociszemek".

Egy ilyen szem szerintem sokkal szebb:

[link]


Hogy válaszoljak a kérdésre, én nem vagyok mellmániás, nem zavar ha pici a melle, ha a többi testrésze szép.

2011. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22%
Nem kompenzálja, egyedül fogsz meghalni, hülye.
2011. aug. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

van párom, szal ezt elcseszted :)


sztem magadból indulsz ki, aki nem tud értelmes válaszokat adni, az minek írogat? neked nem lesz jobb ha másokat szapulsz

2011. aug. 24. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!