Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolathoz tippek? 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolathoz tippek? 3 hónap külön, hogyan maradjak boldog?

Figyelt kérdés
Párommal több mint egy évig voltunk távkapcsolatban de max másfél hónaponként találkoztunk. Egy ideje együtt lakunk de októberben megint el kell mennie viszont most minimum 3 hónapra. Már most teljesen kész vagyok és csak azon gondolkozok miket csináljak hogy akkor is boldog legyek egyedül amíg nincs itt. Valakinek valami tipp?
2019. aug. 31. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj vele :D alkalmi munkát ott is lehetne találni.
2019. aug. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Foglald el magad a saját életeddel?
2019. aug. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudok vele menni mert én egyetemen vagyok:/
2019. aug. 31. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Az 1 éves távkapcsolat előtt is ismerted? Mert nekem az is meredek, hogy így összeköltöztetek, ha 1,5 havonta találkoztatok. És most megint elmegy. Van ennek értelme?
2019. aug. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
másfél évig küzdöttünk a távkapcsolattal (közben egyszer együtt laktunk 2 hónapig) aztán most márciusban ide költözött. októberben muszáj elmennie de utána már többet nem kell, úgyhogy van értelme, semmi pénzért nem adnám fel.
2019. aug. 31. 10:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, akkor ennyi után a 3 hónap egy semmi.
2019. aug. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!