Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy lehet az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy lehet az, hogy valaki 8 éves kapcsolaton 1-2 hónap alatt túl jut, és új párja lesz?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömről van szó. A lány új párja 1 év múlva el is jegyezte, rá 1 évre, ezaz idén össze is házasodtak. Nem a rosszindulat beszél belőlem, de a lghosszabb kapcsolatom után, ami 5 év volt, kellett 1 év a sebeim nyalogatására, pedig én szakítottam. Nem tudtam volna senkivel komoly kapcsolatot elképzelni egy jó ideig, fel kellett dolgoznom a szakítást. Szerintetek lehetséges, hogy ennyire hamar túljut valaki az előző párján? Tudom, hogy nem mérvadó, de facebookon szinte már-már túl boldognak tűntek, rengeteg közös kép, szívecskés szmájli, kedves kommentek egymásnak stb, aztán rá pár hétre az új párjával ugyanez, nekem ez annyira furcsa.

2019. júl. 7. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ott már a kapcsolat utolsó szakaszában már nagyon nem működtek dolgok és feltehetoen már rég nem volt szerelem, így nem is nagyon kellett min tuljutni.
2019. júl. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez akkor van,ha már a kapcsolat ideje alatt lezárta magában a dolgot,csak a tényleges szakítás késöbb történt meg.
2019. júl. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen volt... a kapcsolat utolso fel eve mar doglodes volt.. aztan az i-re az tette a pontot hogy megcsalt (ujfent). Amugy en se voltam szent, hosszu es elso kapcsolatom volt, en is csaltn meg. De mikor ez az utolso volt, felhivott ebed kozben mi tortent - es en ettem tovabb. Ennyire kioltunk egymasbol mar minden szerelmet akkor....

Persze neha hianyzott, 9 evig voltunk egyutt (14tol 23ig) de inkabb mert az elso volt nekem, nehez volt az emlektol elszakadni.

2019. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Nincsenek valódi érzései, nem érez kötődést, tárgynak látja, használja az embereket.
2019. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
8 év???? Attól még lehet hogy évek óta csak kerülgették egymást a kapcsolatban. Egyik sem vette a bátorságot, kimondani, hogy semmi értelme.
2019. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem, a kapcsolat vége felé már ki volt nézve a következő áldozat.
2019. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami itt már régóta nem stimmelt. Szépen-lassan elmúltak az érzések, képbe került a másik, a szakítás ezután történt meg.
2019. júl. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
10 évig voltunk együtt, a végén már annyira belefáradtunk, hogy arra se vettük az energiát, hogy veszekedjünk.Mindegyikünknek öröm volt megszabadulni a másiktól és mindketten pár hónap után párkapcsolatban voltunk mindenféle lelki törés nélkül.
2019. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

Előttem szólók mindent leírtak.


Mellesleg nem mindig az számít, hogy hány évig vannak együtt a felek, van hogy egy 3 éves kapcsolat sokkal többet ért mint egy 15 éves.


Egyébként pedig! Bazira selejtes gondolkodás az, hogy jujj mintha kötelező lenne a gyász időszak....húú mert még is csak xy év volt még is csak szerették egymást...jujj hát minimum 1-2 évig ne legyen senkije....muszáj nyalogatni a sebeket...


mi a francnak?? Véget ért az a kapcsolat! Még is mire várjon az ember? szenvedjen, üljön és pityeregjen mélázzon a seggén, az elmúlt időszakon? Vagy menjen szórakozni kikapcsolódni ismerkedni? Igen! Menjen!

2019. júl. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sok ilyet látok. Egy nagyon hosszú tini szerelem után kis bulizgatás. Majd a következő komoly kapcsolatban gyorsan megy minden.
2019. júl. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!