Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a kapcsolatod párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatod párod szüleivel?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran találkozol velük?Ha esetleg nem túl rózsás,az kihat e te és párod kapcsolatára?
2019. aug. 31. 13:31
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg úgy igazából,nem csak a szüleivel,hanem az egész családdal hogy jössz ki?
2019. aug. 31. 13:41
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Felületesen jó a kapcsolatunk. Az anyja egy tündéri nő, őt nagyon kedvelem. Az apja kicsit nehéz természet, de amikor megyünk, akkor ki lehet bírni, igyekszem mindig kedves lenni velük. Bátyjával és az ő feleségével sincs semmi gond, aranyosak. Bár a két testvér annyira nem jön ki egymással, igazából a feleséggel ketten vagyunk a békebírók, hogy nyugodt mederben maradjon minden.

A többiekkel nem igazán tartjuk a kapcsolatot, udvariasan köszönünk, nagy családi banzájokon elvagyunk.

Szóval nincs harag, de nagy barátság sem.

2019. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak sem szülei, sem rokonai sincsenek, vagy is számára ismeretlenek, így nincs közöttünk súrlódás.
2019. aug. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem beszélünk.
2019. aug. 31. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Utálom őket, kretének.
2019. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A férjem apukájával nagyon jó tisztességes, rendes intelligens ember ha tud bármiben segít nekünk (nem anyagiakra gondolok) kérés nélkül ő az első.

Az anyja meg hú.. Kipottyantott 3 gyereket, válásnál teljesen megkopasztotta a férjét nem dolgozott soha egy percet sem de elvárja hogy királynőként kezeljék mert szült 3 gyereket(akiket nem igazán sikerült normálisan felnevelni). Eléggé ostoba is emellé nincs egy önálló gondolata sem a világról, azon kívül Facebookon olvasa a sok motivációs sz*rt.

Párom a középső gyerek, az öccsén nagyon látszik hogy őt már szinte csak az anyja nevelte, velem kedves de hallottam pár pl pincérrel úgy beszélni, mint a kutyával. Sulit nem akarja befejezni, dolgozni se akar csak úgy elvan a világban. A bátyja viszont még a válás előtt elöltözött egyetemre ment magas beosztásban dolgozik nem kis pénzért. Ő is szereti a pénzt, nagyon is DE megdolgozik érte.

Külön élünk a férjemmel természetesen így nincs napi kontakt részemről senkivel se. Az apjával és annak élettársával kb 2 hetente találkozunk egy ebéd vacsora erejéig őket tényleg szeretem nagyon kedves értelmes emberek. Nem szólnak bele az életünkbe max pl nekem a vállalkozásommal kapcsolatban adtak pár ötletet tanácsot de ennyi. A tesói bírnak engem igazából nekem sincs semmi bajom velük, az öccsével kapcsolatban is azt érzem hogy szerencsétlennek 19 évesen semmi jövőképe sincsen szereztünk neki munkát ami igen raktáros munka volt nem valami extra de az is pénz de a második héten már nem ment be dolgozni.. Az anyjának kb havonta 1x végig kell hallgatnom az aktuális agymenését(kristályokról, földönkívüliekről, gyógyító teákról) aztán otthon rádöbbenek hogy köszönöm Istenem hogy a férjem nem hasonlít az anyjára és jutott neki némi agy :D

2019. aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!