Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen a kapcsolatod párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatod párod szüleivel és ez mennyire hat ki a párkapcsolatodra?

Figyelt kérdés
Mert ez jelentős vita forrás lehet..
2019. márc. 29. 15:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, jobb mint a saját szüleimmel, az biztos.

Semmilyen hatása nincs a kapcsolatunkra, külön élünk és ritkán találkozunk.

2019. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Jó a kapcsolatom velük. De ha nem lenne jó, akkor sem hagynám, hogy kihasson a kapcsolatunkra. Mivel felnőtt emberek vagyunk, mi határozzuk meg, hogy mennyire engedjük be az életünk köreibe a szülőket vagy bárki mást. Akinek a szülőkkel van problémája, az még nem nőtt fel.
2019. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ÉN kb fél éve költöztem ki külföldre a páromhoz. Nyilván a szülei előtte is ismertek már, gyakran jöttem ki a költözés előtt is. Az anyukája felajánlotta hogy segít bármiben, ha szükségem van valamire, eljön velem vásárolni stb, amíg nem ismerem ki magam a városban. Az apukája pedig visz autóval, ha arra van szükség (nekem nincs jogsim és nem is lehet). Szóval én nagyon hálás vagyok a szüleinek, hogy így segítenek és támogatnak engem ebben az új élethelyzetben. Abszolút olyan mintha a lányuk lennék.
2019. márc. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem nagyon nem jó, viszont szerencsére viszonylag messze laknak, és a barátom kiáll mellettem, az én szüleimnek meg ő szimpatikus, úgyhogy nagyobb problémát ez jelenleg nem okoz, bár nem örülök a helyzetnek. Viszont az én szüleim az exemmel is jóba voltak, ami nekem elég sok stresszt okozott, amikor szakítottam vele, kicsit megnehezítette a dolgot.
2019. márc. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, kicsit azért tartok attól, hogy a jövőben lehetnek nagyobb viták, ha már komolyabb dokgokat kell tervezni (pl. házasság), és a szülőknek ez nem fog tetszeni.
2019. márc. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan jó volt hogy miattuk lett szakítás 6 hónapja.. A lánynak be dumálták hogy biztosan a házára meg a pénzre hajtok... Főleg hogy nekem is van. Ja és a hölgy 38 éves korig nem volt férfival. Én voltam az első neki.... Apuci meg egy zsarnok a családba...
2019. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Apósom nagyon jó ember volt. Sajnos meghalt. Anyosom pedig egy igazi hárpia, nagyon utálatos! Folyton próbált szétszedni minket de nem jött össze neki. Nem igazán beszélünk vele. A kapcsolatunkra nem hat ki.
2019. márc. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon kapcsolat. Apósomat sose ismertem, akkor halt meg amikor a férjem csak 3 éves volt. Anyósommal évente 2x talàlkozom. Egyszer ő jön hozzànk a férjem szülinapjàra, egyszer mi együtt megyünk hozzà szentestézni. Elvagyunk, dumàlgatunk , főleg ők ketten egymàssal, én nem nagyon szólok bele. Szóval semmi extra. A férjem amúgy munka utàn havonta 2x beugrik hozzà egy óràra. Én helyben dolgozom, nem kell a fővàrosba utaznom, szóval sokkal ritkábban talàlkozunk. Nincs vele rossz kapcsolatom, leginkàbb semleges. Nem hat a pàrkapcsolatunkra semmilyen szinten. Soha nem ellenezte ( amennyire én tudom), még a korkülönbség miatt se, szerinte az semmiség:) Mikor jàrni kezdtünk, màr akkor csalàdtagként emlegetett. Pedig még manapsàg is sokan meglepődnek ha megtudjàk, hogy én vagyok az idősebb, 3,5 évvel. 33/N,30/F 9 éve vagyunk együtt.:)
2019. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tettem ellenük semmi rosszat. De nem tudják felnőni hagyni a páromat. Minde kis apró ürüggyel hazarángatják, ő meg sajnos ugrik.
2019. ápr. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, a szerencsés kivételek közé tartozom, mert mindketten nagyon jó fejek, és nagyon bírom őket. Sőt... az anyukájával több mindent meg tudok beszélni, mert nem olyan lekezelő, és ítélkező mint a sajátom (sajnos). Szoktam is mondogatni, ha mindenkinek ilyen anyósa lenne, akkor nem születtek volna meg az anyósviccek... :D

Persze mint minden ember, ők sem tökéletesek. A pénzzel elég rosszul bánnak, bármekkora összeg pillanatok alatt kifolyik a kezük közül (sajnos ezt a párom is örökölte némileg), illetve a párom tesójával elég feltűnően kivételeznek.

De azt kell mondanom, hogy jól kijövünk, szeretnek és támogatnak minket, nincsenek vitáink.

2019. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!