Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki felé részemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki felé részemről hatalmas a kémia, úgy érzem vibrál köztünk a levegő, akkor az kölcsönös lehet?

Figyelt kérdés

Ugyanúgy viselkedik, mint én ha együtt vagyunk, ahogy nézünk, mosolygunk egymásra...

Szerintetek helyes ilyenkor a megérzės, hogy ez kölcsönös? Ti ha ezt érzitek valakivel, be szokott jönni? 22l


2019. szept. 1. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nàlam eddig soha nem jött be.

Amig én vkit akàr hirtelen benézek a nagy ö-nek is, addig a màsik simàn alkalminak nézhet.


De olyan is volt hogy valakivel annyira passzoltunk rengeteg élményünk volt, siros röhögögörcsöt is kaptunk nem egyszer, es azt hinné az ember hogy miénk a világ, közben pedig mellettem keresegetett mas bnöt.


Meg forditva. Nem egy hösszerelmes felé en kb nem tudtam érezni semmit.


Az én életem ugyanazon az érzésen lenni massal még Soha nem volt

2019. szept. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Van egy csomó nő, akikhez vonzódok, ők mégse vonzódnak hozzám. Kifejezetten taszítom őket. 39F
2019. szept. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Itt nem szimpla vonzódásról van szó, nekem is tetszik több ember, de attól még nem érzem, hogy vibrálna köztünk a levegő....
2019. szept. 1. 12:20
 4/6 Rockarc ***** válasza:

Pedig jol irjak. Te ezt erzed es jogosan. A kerdes, hogy a masik is ezt erzi-e? Persze, ha rakerdezel, akkor szinte biztos azt fogja mondani, hogy igen, ugyhogy ne a szavakat figyeld, hanem a tetteket. Aztan meg ez sem garancia semmire, ha az eleje igy indul, kesobb barmikor kiutkozhetnek ertekrendbeli kulonbsegek. De mindenkeppen erdemes megprobalni, ha csak par hetig, vagy honapig tart akkor is.


43F

2019. szept. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet is meg nem is. Általában nekem is be szokott ez jönni de volt egy nő akinél szinte perzselt a levegő (én úgy éreztem) erre normális módon meghívtam egy randira de nagyon határozottan elutasított. Azóta tudom, hogy ez sem mindig így van.
2019. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindig.Legalábbis nekem nem jött be.
2019. szept. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!