Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, milyen a jó csaj külsőre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, milyen a jó csaj külsőre?

Figyelt kérdés

Izmos? Olvastam itt Rubint Rékáról a pasik hozzászólásait, senkinek sem tetszett, mert nagyon izmos.

Akkor minek szenvedjünk? Mennyire legyen egy jó csaj izmos? Mert gondolom a puhány test, hiába vékony, azért nem tetszik, nem?

Ruhában jól nézek ki, vékony vagyok, van derekam és cicim is. De bikiniben már nem tetszem magamnak, itt jobban előjönnek a hibák, nem vagyok túl izmos, és full zsírmentes, szálkás sem.

Ja, és csak 160 cm vagyok, amit tökre utálok. A magas (180cm) pasikat ez zavar?

Szóval milyen egy jó csaj?


2010. júl. 14. 10:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálam egy jó csaj nem a külsőnél kezdődik. Fontos, hogy milyenek a belső tulajdonságok, s engem speciel nem is vonzanak a full vékony/izmos csajok. Nem egy nőnek jó ha van egy kis feleslege, akár pont olyan amit te említettél. Amúgy a 160cm-ről sem te tehetsz... Engem nem zavarna ;)
2010. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

ilyen: [link]

ha nem vagy ilyen nem nagyon fogsz kelleni egy jó pasinak sem:(

2010. júl. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 swedish válasza:
67%

mindenkinek más... nekem pl. sötét haj napbarnítot (nem szolis) bőr, vékony de nem csontkollekció, meg szép száj :D

17/f

2010. júl. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

10:14

meg jól szopjon,mi?:)

2010. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
nekem ilyen az ideálom [link]
2010. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Most hiába írjuk, hogy ez-meg ez jó csaj, úgyis a "jól kinéző" csajt viszonyítanád magadhoz, és úgy döntenél, hogy Te jól nézel -e ki.

A legjobb, ha felraksz magadról egy képet, bikiniben... persze fej nélkülXD:D , aztán elmondjuk, hogy Te jó nézel-e ki, vagy nem.

2010. júl. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ez egyén függő de nekem a jó csaj külsőre pont ilyen :

[link]

2010. júl. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem ez a kérdés:D de nekem meg ilyen a pasi..itt kezdődik.

[link]

2010. júl. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

10:46

ja a nagy szilikonkannákkal meg az agyonPSelt testével..

grat:D

2010. júl. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

10:46-os vagyok

Kedves utolsó én ezt úgy gondoltam hogy ha ez a test teljesen természetes lehetne akkor ez lenne nekem az ideális arányait tekintve, talán így már érted.

És amúgy itt nem az a feladat hogy egymást bíráljuk hanem hogy válaszoljunk.

2010. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!