Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Nektek tetszenek az ennyire nagy izmos férfiak? Szerintetek 10 nőből hánynak tetszenek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2019. szept. 2. 10:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Az biztos, hogy szexelnék vele :D Az ilyen szálkásan izmos pasik mind bejönnek, a “mackós” fazonok nem. Szerintem sok nőnek bejönnek az izmos pasik, ez kb olyan kérdés, minthogy hány férfinak tetszenek a sportosan vékony, formás nők? Soknak.

23L

2019. szept. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Nekem ez sok. Szeretem, ha egy férfi izmos, de ő inkább úgy néz ki, mint egy egy felfújt lufiallatka.

Amúgy fogalmam sincs, átlagosan hány nőnek tetszhet, mert nem vagyok 10 nő egy személyben, hogy kikérjem a többi énem véleményét. De nem tippelem túl magasra az ennyire szélsőséges kinézet pozitív megítélését.

2019. szept. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Nekem abszolut nem jön be es még tiniként se buktam az ilyen fiukra. Mindig azokat választottam akik lapultak hátul :-D
2019. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem se jön be, egyáltalán nem tartom vonzó pasinak.
2019. szept. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon nem tetszik.
2019. szept. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
Hányinger
2019. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok nő, de erőemeléssel foglalkozó férfiként mondom, hogy max 10% vagy annyi se. 20 évvel ezelőtt más volt az ideál mint manapság.
2019. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jön be, testre sem, meg hát az embernek akaratlanul is van egy elöítélete azzal szemben, aki a külseje megszállottja.


Egyszer ismerkedtem egy pasival, aki ilyen külsőre törekedett, sokat chateltünk, és mindig a kajálásról beszélt, és ecsetelte, mit, mennyit. Nekem meg hirtelen az jutott eszembe, hogy ez hányszor dugítja el a klotyót vahon. Éretlen gondolat, tudom, de nem tudtam komolyan venni utána.

2019. szept. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben nem szeretem a szélsőségeket. Az erőfeszítésükért meg a teljesítményükért le a kalappal, de mint férfiak, nálam szóba se jöhetnek.
2019. szept. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon túl sok nekem.
2019. szept. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!