Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Miért tetszenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért tetszenek nektek a szűz, fiatal lányok?

Figyelt kérdés
Vagy ha már nem is szűz a lány, de még azért elég kevés tapasztalattal rendelkezik, ebben számotokra mi a vonzó? Mivel ad egy ilyen csajszi, kapcsolat többet számotokra, mint pl. egy olyan nő, aki e téren nagyon tapasztalt? Vagy esetleg van olyan férfi itt, akinek a szűziesség nem jön be?
2019. aug. 21. 19:38
1 2
 1/19 Lazy Lover ***** válasza:
26%
Jò bevezetni a sex rejtelmeibe tanítgatni
2019. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Én annyit tudok hozzáfűzni hogy volt anno egy srác akivel majdnem osszejottunk. Tudta hogy szűz voltam és azt hajtogatta had legyen ő az első. Nem ertettem mi baja volt, azt gondolnám ez csak nyűg sokaknak. De ő azt mondta azért akart az első lenni nekem, mert az valami “különleges kapocs” és akkor biztosan sosem felejtem el őt... azt is mondta nagyon örült amikor megtudta hogy még senki más nem ért hozzám és nagy dolog lenne ha neki engedném meg először.

Bocsánat hogy lányként válaszoltam, ezek a tapasztalataim :)

2019. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
55%

Rengeteg beteg fazon van, aki nem tudja elviselni, ha mással is lefeküdt a nő előtte. Ezért preferálják a szűz lányokat.


Egyébként semmi pozitívum nincs ebben. Sőt, 29 évesen én már nem kezdenék komoly kapcsolatot szűz nővel.

2019. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%

"olyan nő, aki e téren nagyon tapasztalt"

Tudod, nem vagyunk egyformák. Az egyik férfinek ez tetszik, a másik valami egészen másért van oda. Ha a tapasztalt nönek csak néhányszor 10 kapcsolata volt, egyáltalán nem biztos, hogy az ujfiunak is bejönnek az eddigi tapasztalatai. Szoval az igazi (szerinted az lenne?) ha sok ezer különféle társtol nyerne tapasztalatokat? Persze van olyan is de általában nem tartos kapcsolatra keresik az ilyen lányokat:-))

2019. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Barnabas333 ***** válasza:
34%
Az, hogy fiatal, életvidám, ártatlan, nyitott és nem egy kiégett megkeseredett 40-50es nő. 42f
2019. aug. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%

Az hogy tiszta lappal indul a kapcsolat.

Senki nem szereti ha van előélete.

Azt is jelentheti nem egy riherongy, hanem kitüntetés vele kapcsolatban lenni.

2019. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%
Mert van tartása.
2019. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
33%
Mert az erkölcs egy hatalmas érték.Használt lotyó nem kell.
2019. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
43%
Előbb még pont az ellenkezőjét kérdeztétek, ott is nulláztátok aki leírja az igazat, és itt is.
2019. aug. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

Legyen a szűz/kevés partner A, a sok partner B.


Legyen az A [link]


Legyen a B [link]


Szorul további magyarázatra, hogy az A miért tetszik jobban, mint a B ?

33/f

2019. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!