Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A romantikus férfiakat túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A romantikus férfiakat túl nyálasnak tartják a nők?

Figyelt kérdés

Aki szeret kettesben lenni a nőkkel, gyakran dicséri meg stb.

Az ilyenek tényleg csak barátnak jók?


2019. szept. 2. 23:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
A külsőtől függ.
2019. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát mivel már rendelkezem férjjel,azt kell mondjam igen barátnak.
2019. szept. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Rakjuk át az á betűt hátra. Ha jó a nyalás, akkor nem nyálas.
2019. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kettesben történő időtöltés alap a pároddal. Én szeretem a bókokat, de ha minden pillanatban jön egy, az zavaró tud lenni. Ha heti 1-2 bók van, az jól esik. Kivéve, ha szex közben bókol, mert az mindig jól esik, sőt ellazít. Amúgy embere válogaja.
2019. szept. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked mit jelent a romantikus?
2019. szept. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

Nem mindegy a mérték. Az tök jó ha szeret kettesben lenni, de az már baromi taszító, ha 0-24-ben rajtad akar lógni. Tök jó ha bókol de ha 2 percenként elmondja, hogy én vagyok a legszebblegügyesebblegokosabb az már szintén idegesítő. Sokan gondolják magukat romantikusnak pedig valójában csak lelkileg nagyon sérült emberek akik csüngnek rajtad mint egy kisgyerek az anyukáján, ez pedig minden csak nem romantikus.

Tök jó és alap dolog, hogy a párom legyen romantikus. De ennek van egy egészséges mértéke és aki annyira erőlteti, hogy ő bizony mennyire romantikus az általában már taszítóan nyálas és ráakaszkodó.

2019. szept. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ismerkedsz, csak mértékkel bókolj. Olyannal se jó lenni, aki folyton dicshimnuszt zeng. Ha meg olyat fogsz ki, akinek csak személyes rajongótábor kell, akkor lehet, hogy tényleg csak rajongói szerepben maradsz meg.
2019. szept. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A romantikus nem az alányalós+behódolós és / vagy társfüggő szinonimája.
2019. szept. 3. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A romantikus nő biztos nem tartja nyálasnak a romantikus férfit. Én nemigazán vagyok romantikus, nem rajongok a bújós, csókolgatós, örökké bókolós pasikért, ezért bizonyára nyálasnak, vagy legalábbis kevésbé vonzónak hozzám illőnek tartanám.


Bár bizonyos szituációkban, nehéz helyzetekben nem árt az a nagy ölelés...

2019. szept. 3. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%
Igen, és még azt sem mondanám, hogy a külsőtől függ. Ha romantikus vagy, még tökéletes külsővel is elüldözheted magad mellől a nőket.
2019. szept. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!