Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit reagálnatok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit reagálnatok, ha buszon megszólítana egy lány azzal, hogy érdekes vonásitok vannak, megengedtek-e egy fotó, hogy lerajzolhasson?

Figyelt kérdés

Egy huszon éves srác állt mellettem a buszon, érdekes arca volt, nem jóképű, nem is annyira férfias vonasai voltak, de valahogy megfogott.

Szimpatikus is volt, és kiváncsi is lettem vajon mennyire tudnám elkapni a karakterét, csak gyakorlásképp.

De nem nagyon nézett rám, végig kifelé nézett csak az ablakon így végül nem mertem megszólítani. :/

Meg amúgy is ha barátjője van, kínos lett volna vagy akkor is ha nincs. :D


Mit gondoltok?


2019. szept. 3. 21:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Creepy
2019. szept. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Hiányzik a répa? 😄😄😄 Ez creepy.
2019. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl fotogén, és hát nekem sincs túl férfias arcom. Inkább csak fura, nem szokványos. Ha képes lennél előnyös fotót lőni, akkor azt mondanám, hogy oké, fennmaradnék az utókornak ilyen formában :)
2019. szept. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Egyik barátom, ugyanígy szokott leszólítani random embereket portré fotóhoz, általában örülni szoktak, aztán megbeszélnek egy időpontot fotózáshoz.

A rajzolás miért creepy? :D

2019. szept. 3. 21:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Miért a párkapcsolatok kategóriába írtad?
2019. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amúgy a többi kategóriát nem nézik ennyien...


Semmi gáz kérdező.

2019. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen, itt vannak a legtöbben.

És ez srác kicsit szimpatikus is volt, kettő az egyben :)


Mások karaktere is megfognak néha, de fele annyira sem vagyok bátor, hogy megszólítsak egy ismeretlent, mert félreérti, de jelen esetben ha amúgy is szimpatikus, akkor annyira talán nem gáz. :D

2019. szept. 3. 21:55
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Kár, hogy nem tetted meg. Kíváncsi lettem volna a reakcióra. :D Amúgy kicsit fura... ilyenkor sajnálom, hogy nem szoktam tömegközlekedni. Érdekelne a saját reakcióm is.
2019. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
64%
Én visszahúzódó, félénk srác vagyok, valószínűleg én is kifelé néztem volna az ablakon végig, nem mertem volna rádnézni. Ha ezzel megszólítottál volna, hát biztos megijedtem volna, és az első reakcióm biztos fura lenne. Másrészről viszont örültem volna, hogy megszólítasz, és biztos, hogy belementem volna a fotóba.
2019. szept. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akkor tudnám, hogy valami komoly gond van vele!

Lett egy nem éppen kellemes fertőzésem 3 botfly pup van az arcomon, de nem nagyon találok dokit, aki foglalkozni akarna vele.


Még durván 7-8 nap és elmúlik magától is, de akkor is nagyon idegtépő, hogy óránként felébredek rá esténként és napközben is olyan fájdalmak törnek rám, hogy azt hiszem rögtön belehalok.


A legnagyobb gondom, hogy már csak 1 hétre való szabim van, ha tovább tart, akkor kénytelen leszek így menni dolgozni.

2019. szept. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!