Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Széles csípő, nagy fenék. Vonzó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Széles csípő, nagy fenék. Vonzó?

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány évben kezd népszerűbb, elfogadottabb lenni a nagy fenék, a széles csípő. Nekem mindig is vonzó volt, azonban azt tapasztalom, hogy Magyarországon nem jellemző (elképzelhető, hogy ez alap típus kérdése).

2019. szept. 4. 20:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Te is tudod, hogy vonzó, miért érzitek úgy, hogy fel kell vágni minden áron a jó adottságaitokkal?
2019. szept. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Eljött az esti "teasing" kérdés ideje, úgy tűnik. Kicsit korábban érkezett, mint máskor.
2019. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Széles csípő, keskeny derék, kicsi cici, és nagyobb, kerek, de enyhén eséssel rendelkező, járás során amplitúdót képező popsi a zsánerem.
2019. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Igen
2019. szept. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%

Szóval most biztassuk és dicsérgessük a nagy seggű széles csípőjű nőket?


Ezaaaazzzzz igeeeennn!!! Jók vagytoook, k**úrvajól néztek ki!!!


De nem nekem.

2019. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon nem, de én lány vagyok.
2019. szept. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Úristen! 5-ös! Ha nem is tetszik, akkor is mi ez a stílus? Látszik hogy meg vagy keseredve! Neked miért jó ez?
2019. szept. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
50%
Nekem mindig is jobban bejöttek a masszív combokkal, masszív ülőgumókkal rendelkező csajok a pillanatnyi divattól teljesen függetlenül. Nem kritizálom a vékony, sportos fitneszcicákat, egyszerűen nem jönnek be, nem az eseteim, sem külsőre, sem belsőre, sehogy. Volt szerencsém társalogni jó néhánnyal, köszi, elég is volt belőlük az a pár perc.
2019. szept. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

en lany vagyok,de szerintem rohadt jol n ez ki....

en vekonyabb tipus vagyok

2019. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nagyon nem vonzó.
2019. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!