Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Széles csípő, nagy fenék. Vonzó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Széles csípő, nagy fenék. Vonzó?

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány évben kezd népszerűbb, elfogadottabb lenni a nagy fenék, a széles csípő. Nekem mindig is vonzó volt, azonban azt tapasztalom, hogy Magyarországon nem jellemző (elképzelhető, hogy ez alap típus kérdése).

2019. szept. 4. 20:06
1 2
 11/16 Zsombi55 ***** válasza:

Ízlés szerinti dolog.


Személy szerint nekem nem jön be a nagy fenék, sok haszna amúgy sincs, még a sportolóknál is határos. A csípő pedig ne legyen szélesebb mint a váll. Ha az az általában felesleg zsír ami meg azért nem. A köztes rész pedig ne legyen annyira telt, hogy a karok ne tudjanak függőleges irányban lógni; ha nem cérna alkatú a lány akkor legalább egy-egy fél karnyival keskenyebb legyen a vállánál és csípőjénél.

Ha már a méretnél vagyunk az óriás mell sem jó. Egy részt károsítja a gerincet és a test tartást másrészt pedig újra, bizonyos méreten túl csak felesleg zsír.

Összességében, ha egy teljes kivizsgálásnál egészségesnek van nyílvánítva akkor valószínűleg tetszeni fog.

2019. szept. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Háát én szeretem a nagy gettó poppolót. Szerintem szép egy bizonyos méretig.. De persze ehhez az kell hogy ne egy lógós full narancsbőrös legyen.. Az undorító. Meg persze tudja is hogy kell azzal bánni. Hiába néz ki jól meg minden ha szex közben csak egy fadarab..
2019. szept. 5. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem jon be.
2019. szept. 5. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért jó olvasni, hogy van, akinek ez tetszik. Én hosszú évek óta azt hallgatom a férjemtől, hogy az ilyen alkat undorító és rohadt gusztustalan vagyok. És csak azok a csajok érnek valamit és néznek ki jól, akik legfeljebb 60 kilósak.
2019. szept. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem az.
2019. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem is tudna felizgatni, ha nincs rendesen csípője, feneke... na de azért józan mértékkel, és nem évről évre hatványozódva! Mert bizony a nők java kishazánkban kettő darab ülőhelyre fér el.
2019. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!