Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Női és férfi elávrások?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női és férfi elávrások?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy láthatólag a nők sokkal többféle elvárást támasztanak a férfiak irányába, mint fordítva? Nézzünk pár példát.


Közös elvárások:

- Szép/helyes arc

- Megfelelő testalkat

- Hűség

- Stb.


Általában csak női elvárások:

- Magasság

- Megfelelő anyagi szint

- Határozottság


Általában csak férfi elvárások:

- Kevés múltbéli partner


2019. szept. 5. 10:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
30%

Mert a normális férfi már 15 - 17 évesen rájön, hogy sosem lesz Candice Swanepoel kaliberű csaja, mert kevés hozzá.


De sok nő még 79 évesen is várja a Rájengoszlingot, mert neki az szerinte jár, mert ő egy tündérhercegnőkisasszony.

2019. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Diazepam ***** válasza:
80%

"Általában csak férfi elvárások:


- Kevés múltbéli partner"



Ez a hét vicce. Gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy amikor már x éve tart egy kapcsolat, férfi elvárások:


- mosás

- teregetés

- vasalás

- főzés

- mosogatás

- takarítás

- bevásárlás

- gyereknevelés

- számla befizetés

- mindenfajta ügyintézés

- kipihentség

- jó alak

- sok szex

2019. szept. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
62%
Nőknek kevesebb az elvárásuk,ellenben a férfiaknak rohadt sok van...
2019. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

"Ez a hét vicce. Gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy amikor már x éve tart egy kapcsolat, férfi elvárások:"

Nem tudom, ahhoz, hogy "x" évig tartson egy kapcsolat, előbb össze kell jönniük, és az elején a férfiaknak -- úgy tűnik -- sokkal több elvárásnak kell megfelelniük.


De amúgy ilyeneket én is tudok:

- fűnyírás

- villanyszerelés

- kert rendbetétele

- nehéz holmik felhozatala

- számítógép karbantartása

- szakemberekkel egyezkedés

- kipihentség

- kiegyensúlyozottság

- jó fizetés

- "work-life" balance

- jó szex

- jó alak

2019. szept. 5. 10:56
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

Hát nem tudom de nekem baromi sok elvárásom van aminek meg kellene hogy feleljen egy nő. Itt most főképp nem külsőségekre gondolok,hanem a személyiségére,viselkedésére, hogy hasonlítsunk nagyvonalakban például. Ne legyen lusta, igen tudom elcsépelt de tudjon főzni , vègezze el a házimunkát stb. Én is elvégzem a dolgom sőtt segítek a házimunkában.

Sajnos nemhogy ilyen nőt megismerni nehéz ,de bármilyen nőt megismerni nehéz. Manapság egyre nehezebb ismerkedni, nincsenek meg azok a közönségek ahol igazán megismerhetsz valakit. Úgyértem rendesen, és nem csak azért vetődsz rá mert tettszik külsőleg....

2019. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Diazepam ***** válasza:
78%

- fűnyírás --- egy héten max egyszer egy-két óra


- villanyszerelés --- félévente egyszer 15 perc


- kert rendbetétele --- erről nem tudok nyilatkozni, de még nem láttam pasit virágokat locsolgatni


- nehéz holmik felhozatala --- ez jogos, bár ha még ennyi is nehezére esik az gáz


- számítógép karbantartása --- marha nehéz évente egyszer újratelepíteni a windowst


- szakemberekkel egyezkedés --- havi 1-2 telefonálás, 5 perc


- kipihentség --- nem várjuk el, csak csodálkozunk mitől vagytok fáradtak mikor kb mindent helyetettek csinálunk


- kiegyensúlyozottság --- ez egymáson múlik, közösen megoldható lenne mindkét fél kiegyensúlyozottsága


- jó fizetés --- itt elismerem, sok nőnek van elvárása de bőven nem annyi, amennyiről itt beszélnek sokan (pl 800 nettó)


- "work-life" balance --- igen, elvárnám hogy attól még hogy dolgozik vegyen részt a családi életben, hiszen én is megteszem


- jó szex --- jogos, ki nem várja el


- jó alak --- nem tudok nyilatkozni, bejönnek a pocakosok is. :D

2019. szept. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
67%

Èn azt látom inkább, hogy egyre több nő oldja meg a szakembert és a cipekedést inkább egyedül, azért a heti egy-két unalmas, közepes dugásért nem éri meg kapcsolatot fenntartani.

Ha egy nő szexet akar, akkor társkeresőn tíz perc alatt talál erre valakit. Jön, megdugja rendesen, aztán eltűnik a búsba. Mindenki boldog.

A mai pasik tartós kapcsolatra nem alkalmasak, a hűséget hírből sem ismerik, gyereket nem akarnak, és aki igen, az is nevetve hagyja ott az első 17 éves punciért a családot.

Kinek kell ez? Senkinek.


Itt ez egyedül a ti szemetek csípi, hogy a nők a legjobb pasikkal szexelnek, nektek meg nem jut senki.

2019. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
43%

Diazepam:

Nem csinálsz te semmit a férfi helyett, csak arra van eszed, hogy szapuld.

- fűnyírás: én építettem a robotfűnyírót, szóval 0perc. (jah tudom, amíg csináltam, gondolom zavart volna h ne a kívánságaid nézem, de a kert legyen rendben ugye?...)

- villanyszerelés: Nem kell, új minden.

- kert rendbetétele: erről nem tudok nyilatkozni, de még nem láttam pasit virágokat locsolgatni. Nem is fogsz látni, mert locsolja az öntözőrendszer. Előbb megkeresem rá a pénzt, minthogy szórakozzak vele. Hasznosság fogalma mond valamit? Azt csináld ami a legtöbbet hozza.

- szakemberekkel egyezkedés: építkeztél te manapság? Milyen 1-2 telefonálás? Ha csak ennyit tennél, belebuknál. De gondolom nem a te pénzed forog kockán, s nem a te felelősséged. Felesősség mond valamit? Osztod az észt megint péló nélkül.

- kipihentség: jöjjenek a milliók, úgy h otthon döglik nem? Keress ilyet, s szólj ha találsz, mert akkor hozzá megyek én is feleségül.

- kiegyensúlyozottság: igen egymáson múlik, de ahogy nézem veled se lehetne ezt megbeszélni az eddigiek miatt.

- jó fizetés: csak ennyi? 800nettóból te nem csinálsz nagy kertet mondjuk Dunakeszin új házzal....

- "work-life" balance: Egyetértek.


Szóval nem úgy megy az, ahogy elképzelitek. Az h legyen fű és még szép is legyen, nem 15perc locsolgatás hetente, lehetőleg kertésszel. Hogy meritek azt írni, h te nem főzöl, mert miaz h a férfi elvárja? Cseréljünk, akkor főzök én, mindenféle ellenvetés nélkül, te meg akkor teremtsd meg a többit. Tudod mi szokott lenni erre a hozzád hasonlóknak a válasza? Én vagyok a férfi. Ilyenkor én? Kettősmérce, csak felelősség hárítás, kritizálás, semmittevés a másék kedvéért. Ez megy, kinyitni a szemetek, nah az nem.

2019. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
41%
Még írtam, addig lett egy újabb hárpia itt 7essel. Nem kell messzire menni hárpiákért, mind az.
2019. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
40%

#9: Minden nő hárpia: akkor minek neked?

Engem nem érdekel, ha minden férfi bunkó, mert nekem nincs rátok szükségem.

2019. szept. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!