Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt vegyem célzásnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt vegyem célzásnak?

Figyelt kérdés

Boltban dolgozom, és rendeltem egy csomagot, jött a futár és meg látott egyből mosolygott rám meg sokat beszélt velem, heti szinten majdnem minden nap be jött boltba (kivéve hétvége) és nagyon érdeklődő volt, mindig kedvesen mosolygott rám, egyszer amikor nem voltam ott kasszánál hanem hátul rám nézett és sokáig néztünk egymás szemébe, majd azthiszem 3 hét után mondta hogy többet nem jön mert át helyezik máshova, először nem érdekelt de azóta nagyon rosszul érzem magam hogy nem jön többet. Megtaláltam Facebookon de nem akarom be jelölni, mert van barátom, de elég fura hogy más után érdeklődöm akit szinte nem ismerek, csak jól esett hogy rendes volt hozzám, mert barátom nem nagyon foglalkozik velem

És fogalmam sincs mit tegyek


Jöhetnek hideg meleg hozzá szólások...


2019. szept. 6. 11:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi is a kérdés?
2019. szept. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet tetszettél neki.
2019. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit tennél? A kapcsolatok idő után ellaposodnak. Nem olyan, mint akkor volt. Barátod is érdeklődött felőled gyakran amikor összejöttetek és előtte is. A kapcsolatok ilyenek, de attól még jó, hogy mellettünk van a másik. Meg jó, hogy van kivel dugni.
2019. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!