Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szüleitek milyen gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleitek milyen gyakran keresnek benneteket? És már külön életetek van, élettársatok/feleségetek.

Figyelt kérdés

Sms,Viber,Messenger,Telefon? Mit tartotok egészségesnek? Aki megszakította teljesen a kapcsolatot a szülőkkel az nem ide tartozik csak aki szokott velük beszélni.


Mennyi az egészséges? Van hogy leültök filmezni és a férfi anyukája telefonál,stb mikortól zavaró/terhes számotokra ez? Tudom nagyon változó, mi az ami nektek sok? Vagy menyjelöltként kizökkentett a komfortzónátokból?



2019. szept. 6. 14:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

A FERFI szüleire gondolok inkább most.*

Van,hogy (férfi vagy és) segítesz a szüleidnek valamiben a szabadidődben? + Addig nem a társaddal vagy.

2019. szept. 6. 14:13
 2/23 anonim ***** válasza:
56%
Én nem tartom a kapcsolatot a családommal, a férjem pedig általában havonta egyszer beszélget egy hosszabbat Skypeon a szüleivel és 1.5-2 évente látogatja őket, ilyenkor legalább 3 hetet marad náluk. Ők egy másik kontinensen élnek, nem igazán megoldható a gyakoribb látogatás, bár igazából igénye se lenne gyakrabban hazautazni, pedig jóban vannak.
2019. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Na pontosan erre NEM gondoltam. Mindig jön ilyen válasz :D de ez más eset. Nyilván más helyzet.


Mi még itt vagyunk,nem örökké. Nem tudom később mi lesz de biztos nem ugrálunk mindig haza.

2019. szept. 6. 14:35
 4/23 anonim ***** válasza:
Nem élünk külföldön, nincs élettársunk, férjünk meg főleg nem, nem vagyunk b*****k. Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?
2019. szept. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Hajaj nem nem úgy értem... Hanem hogy a férfi nővel és a nő pedig férfival van!


Tehát hogy a férfit akinek nő párja van mennyit keres a családja és/vagy fordítva. Kinek mi az egészséges vagy illendő.

2019. szept. 6. 14:45
 6/23 A kérdező kommentje:

* mennyit keresi.

És hogy: sms,viber,facebook,vagy telefon? Érdekel ki hol mennyit tart egészségesnek egy komoly kapcsolatban. Ahol számít a családja is DE már a párja úgymond az első,a szerelme.

2019. szept. 6. 14:46
 7/23 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Ha közelebb élnének sem tartanák a közelebbi kapcsolatot a férjem és a szülei, akkor is hasonló volt a felállás, amikor még egy helyen laktak, csak akkor nem évente látogatta őket 3 hétre, hanem 2 havonta 2 napra. Akkor se ment náluk a telefonálás vagy viberezés, max kéthetente egyszer beszéltek fél órát, hogy kivel mi újság. Nekem is az ilyesmi lenne az egészséges, jó kapcsolat esetén is.
2019. szept. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Akkor mi párommal tök egészségesen csináljuk!! Csak a családja akart nyomulni. De már csak akart.


Mert mi is főzögetünk külön életünk van. Sok durva esetről tudok.. ahol anyós naponta átjár.. !! Azért ez nincs nálunk.

2019. szept. 6. 14:58
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom a szomszéd kerületben lakik. Heti egyszer beszélnek a férjemmel telefonon, legtöbbször max 5 perc, hacsak nincs valami nagy mesélnivaló. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor volt nálunk anyósom, mióta 3 éve együtt élünk. Mi szoktunk menni hozzá, 2-3 hetente vasárnap ebédre. Anyósomnak bőven lenne igénye ennél többre szerintem (egyedül él, egy gyereke van), de a férjem már akkor leállította, mikor elköltözött tőle. Legutóbb arról kellett leszoktatni, hogy ha hívja a férjemet, és ő nem veszi fel (mert zuhanyzik/vezet/szexelünk), akkor ne hívja azonnal a céges számát (egy készülékben van a két kártya), majd rögtön utána engem is, aztán messenger és sms. Ez baromi idegesítő volt. Szerintem ennyi kapcsolat pont normális. Ha valami van, akkor persze hívják egymást.
2019. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én külön élek már több éve a párommal több száz km-re (de nem olyan messze) a szülőktől, viszont naponta vagy két naponta irkálunk messengeren, de nekem kˇ^a jó arcok a szüleim, szóval kb mint barát. Haza több havonta megyek nem sok időre, ahhoz annyira nincs kedvem, de nem miattuk.
2019. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!