Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Parotok, elettarsatok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Parotok, elettarsatok vagy ferjetek/felesegetek, is megy at/ugrik fel a csaladjahoz nelkuletek is?

Figyelt kérdés

Ugy ertem ezt, hogy komoly hosszu evek ota tarto kapcsolat,ahol mindket fel ismeri a parja verszerinti csaladjat.

En elkiserem az elettarsam (7 eve vagyunk egyutt ebbol 2 eve egyutt elunk) a csaladjahoz ha: csaladi osszejovetel van amire engem is hivnak mindig! vagy ha csak felugrunk 10-15 percre a szuleihez, de szokott menni nelkulem is. Hozzateszem nem hivjak meg a szulei paromat nelkulem,hanem "gyertek"-et szoktak mondani. Ha nem tudok menni uzenni szoktam parommal h koszonom es ha tudok megyek en is. De parom havi 2-3X elugrik nelkulem csak ugy,egy varosban elunk! Tehat nem kerekedik fel egy 500 km-es utra :D


Nalatok,hogy van ez? Mindig csak egyutt mentek vagy a parotok nelkul is. En is szoktam szoloban menni a csaladomhoz. :)



2019. aug. 10. 13:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Családom anyum, nőverem ausztriában elnek van mikor egyedűl megyek ki hozzájuk van, hogy parommal együtt.

Sosem volt gond ebből!

2019. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hogy egyedül is meglátogatja valaki a szüleit. Ráadásul vannak olyan családi témák, amelyek nem is tartoznak az illető párjára.
2019. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, h nélkülem megy a férjem. Van, h én zavarom anyósékhoz, mert tudom, h többet szeretnék látni - ha tudok és van kedvem (általában van), akkor megyek én is (szintén egy városban élünk, kocsival 10 perc alatt ott vagyunk).
2019. aug. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, valamikor nekem nincs időm/kedvem menni, lenne más tennivalóm, nincs ezzel baj. Alapvetően is azt érzem, néha együtt is kell lenniük, nélkülem.
2019. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem is tök normális, hogy egyedül megy. Mi többet járunk külön mint együtt. Hogyha van valami családi összejövetel akkor oké, megyünk együtt bár én kifejezetten rühellem az ilyeneket szóval ritkán tartok vele.

Az ő szülei, az ő családja. Nekem nem sok közöm van hozzájuk, szerintem rájuk sem nagyon tartoznak az én dolgaim. Párommal beszéljék meg, hogy mi újság de én úgy gondolom, hogy mi már a párommal alkotunk egy családot, nem pedig a szüleinkkel.

2019. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Hellmano ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést ebben mi a nagy probléma, hogy valaki hazamegy a szüleihez bármikor? Sőt a párja szüleihez is bármikor elmehet egyedül az apóshoz vagy az anyóshoz is abban sincs semmi...
2019. aug. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Koszi!! Azt hittem mi vagyunk a furcsak parommal.. mondjuk egyikunk sincs raakaszkodva a szulokre :D


Tehat en kiserem ot ha hivnak szulei vagy mamaja vagy valakije akkor megyek vele de van h neki sincs kedve akkor nyilvan en se megyek a csaladjahoz 😀


Aztan van h neha csak ugy felugrik a szuleihez es nem visz engem es en is jovok be a csaladomhoz nelkule neha. Es azt hittem mi vagyunk a furcsak..


Emiatt ugy tunik h nem eros a kapcsolatunk h megjelenunk egymas nelkul?? Vagy egy buta feltetelezes ?? Ettol feltem h majd azt hiszi mindenki h nem szoros a kapcsolat koztunk h mi ketten nem nottunk ossze es o beszel az anyjaekkal nelkulem meg en is az enyemekkel.

2019. aug. 10. 15:01
 8/15 anonim ***** válasza:
91%

Exeimböl kiindulva csak azok jàrtak pluszban nelkülem a szülökhöz akik kevésbé voltak önàlloak, vagy nem váltak le teljesen


Pl volt olyan pàrom aki nem dolgozott, mig en dolgoztam ö addig anyunàl lebzselt, de olyan is volt aki nem dolgozott en igen, de ö nem anyunal lebzselt hanem seftelgetett. Volt olyan aki teljesen sajàt làbon àllt(külön kasszan voltunk) jo munka sajat kegli, ö soha nem ment nelkülem anyuhoz, volt akinek teljesen en voltam en az elete együtt gyüjtöttünk haladtunk egymast segitettük(közös kassza), ö sem jàrt nelkülem

2019. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
8. vagyok. Es volt olyan aki el sem akart költözni anyutol 35 évesen sem
2019. szept. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Aztak.va! Wow..

Hat hala isten azert ez nem igy van nalunk.


A nagyon nagy merfoldko a koltozesunk volt! Es mikor bejelentettuk h X ido utan mi kimegyunk kulfoldre. Amikor a koltozes megvolt es ez a bejelentes, onnantol kezdotott ez a teljes levalas dolog. Parom es en is megyunk a csaladjainkhoz egymas nelkul neha,de csak azert mert 1 varos. Ha utazgatni kell majd akkor egyutt jovunk ezt beszeltuk meg, es tenyleg igy normalis.

Itt irtak tobben hogy nem mennek mindig a parjukkal,en sem.


A szuleink..hat sokszor jonnenek velunk ideoda de mi mindig lemondjuk es ugyis kettesben megyunk..

2019. szept. 5. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!