Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől néz ki jól egy pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől néz ki jól egy pasi?

Figyelt kérdés
Szerintetek?
2019. szept. 6. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:

A csontszerkezete az alap, orrcsont, homlokcsont ezen helyezkedik végül is el a haj ergo megadja a haj elhelyezkedését, alsó állcsont, felső állcsont, halántékcsont, ha ez beljebb esik ettől deformáltabbnak tűnik a fej, járomcsont szintén az arc formáját befolyásolja.


NAMOST! Erre kerül rá végül is a bőr.


majd jönnek a szemek, ezek is belekerülnek a koponyába, amik lehetnek kicsit ferdék, azaz lehet kancsal is.


a fülek gyakorlatilag kinövések, ezek ha túl nagyra nőnek és túl előreállóra fordulnak az lehet kicsit béna.


és hát így, a koponya sokmindent befolyásol.


Magán a bőrön lehet változtatni.

2019. szept. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Férfiként szólok hozzá. Úgy vettem észre, külső adottságra a legtöbb nőnek az a tipikus "lumberjack" férfitípus, azaz az alábbiakhoz hasonló profil jön be a legjobban:

[link]

[link]

Izmok, felnyírt sötét színű haj, tetkók, szakáll, szimmetrikus arc stb. 10-ből 9 csaj elolvad tőlük.

2019. szept. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

hasonlót tapasztalok mint a 2-es. Ha úgy nézel ki (így) akkor az egzisztencia az sokkal kevésbé fontos, elég "az átlag is"


[link]


[link]


[link]

2019. szept. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ő a zsánerem.

2019. szept. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nőként válaszolok


Neked is elmondom, hogy a szépség mindenkinél mást jelent. Ha kinyitod a picike csipás szemed, körbenézel az utcán, akkor rengeteg típusú embert látsz párkapcsolatban.


Azonban, egyetértek a 2, 3, válaszolóval. Bár a 2. első linkelt képe számomra már sok, de a többi linkelt pasi nagyon helyes. Sőt, amit a 4. válaszoló linkelt is, szimpatikus (Vámpírnaplók <3).


Számomra nem vonzó a csontkollekciós, kövér, átlagosan plötty alkat. Számomra az a vonzó, amikor egy pasin vagy izom, vagy szálkásan izmos.


És még mielőtt jönne, hogy remélik akkor én is ezt nyújtom, igen, imádok sportolni, mozogni, vékony, enyhén izmos vagyok.

2019. szept. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen csúnyább mint Adonisz,és szebb mint a Notre-Dame-i toronyőr.
2019. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
A kinézet egy dolog. Tény és való, hogy vannak nagyon helyes és sarmos férfiak, akik szinte a legtöbb nőnek bejonnek. Viszont a személyiség is sokat számít. Tekintet, mosoly ezek az aprosagok nekem sokat számítanak. Meg ne nyomjon ilyen incel, pua stb dumákat, mert attól a világból ki lehet futni.
2019. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!