Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha egy pasi megszeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy pasi megszeretne ismerni benneteket milyen szöveg tetszene a legjobban?

Figyelt kérdés
Hogyan menjen oda hozzátok?

2019. szept. 2. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tudod hol van itt a legközelebbi kávézó?
2019. szept. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha ezt itt kell megkérdezned, az már régen rossz.

2. Nem a szöveg a lényeg, hanem az aki mondja.

2019. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 piroska és a farkas ***** válasza:
51%
"Szia! Meg szeretnélek ismerni ." ( Hoppàcska, bizony.)
2019. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szimpi ha valaki alapból kommunikatív és zsigerbōl jön neki a beszélgetés.. az milyen már, hogy szövegeket kell betanulnia elōtte, amit felmond a csajnak s azt hiszi sikere lesz-,- elképzelni sem tudom ilyen emberrel mégis hogy mūkōdne egy közvetlen beszélgetés.. mindig elōre tanácsot kellene kérjen gyk-n mielōtt megszólal?
2019. szept. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valami spontán
2019. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Szia! Ma szabadultam, nemi erőszakért ültettek le."
2019. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bármit, amiből látszik, hogy tényleg nekem szól és nem egy előre betanult sablon szöveg. Hiába írnak itt neked kezdő mondatokat, ha ez nem jön spontán, az rögtön feltűnik.
2019. szept. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig én is ezt a kérdést tettem fel magamnak, és arra jöttem rá, hogy próbálj valami személyessel, konkréttal odamenni a lányhoz. Persze, ez nem egyszerű, rohadtul nem, ilyenkor lehet valami általánosság, de ne érződjön rajtad, hogy "meg akarod qrni". Én például megnézem a felsőjét, látom rajta, hogy Linkin Park, akkor megkérdem tőle, hogy melyik számuk a kedvence...majd viccesen odateszem, hogy 'in the end, it doesn't even matter'. Törekedj, hogy ne legyen kínos, és tudjon érdemben válaszolni a lány, és folytatni lehessen a beszélgetést :D


21F

2019. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismeros ugy jott ossze egy csajjal, hogy a Tinderen rairt, hogy a


Kurv...a any....ad!


Aztan igy elindult egy beszelgetes. Na, ekkor ertettem meg, hogy nincs altalanos szabaly!

2019. szept. 3. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!