Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élünk hamis illúziókban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élünk hamis illúziókban, hogy ferfi es nö barátkozhat, mikor hasonló a mentalitás mint közel keleten?

Figyelt kérdés

Vegulis aki foglalt , nem kávézhat ellenkezö nemu ismerösevel , mert mindenki összeboronálja öket .

Ha szinglik is , ugyanez a helyzet

Ha kedves a nö a pasival , vagy veszi a lapot , ha a pasi viccel , mert nem akar besavanyodottnak tunni , ( pasi bókol de jól nezel ki , nö kösz te is , röhögve) akkor a pasi rögtön azt hiszi , hogy nyert ugye van es úgy erzi mintha a penisze végén lenne már a nö

Van , hogy ilyenkor emlekezteti a nöt , hogy foglalt , van felesege ( fölöslegesen)

Vegulis obszedalja az embereket a szex es az ellenkezö nem, mint kökorszakban , az iratlan szabályok nagyon szigorúak , hogy félreértés ne legyen

Es sok ilyen szabaly van

En próbáltam lazán venni a pasikat , trefat ertettem , és abból indultam ki , hogy baratkozni akarnak , mert féltem attól hogy ilyen nyomi leszek , aki mindig mindent félreért


2019. szept. 7. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Lehet barátság férfi és nő között, ha más típusú emberekhez vonzódnak. Képzeld, én összejönni is segítettem a mostani feleségével egy ilyen férfibarátomnak főiskolás éveim alatt. Nekem mesélte el, hogy középiskolás kora óta bele van zúgva a csajba, de nem mert hozzá közeledni. Aztán beszélgettünk erről egy kicsit, bíztattam, hogy próbáljon beszélgetni vele, nem sokkal a diplomaosztó után ott voltam az esküvőjükön, már gyerekük is van, és nagyon boldogok együtt.
2019. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
35%
Nem a mentalitással van a baj, azt nem lehet kikerülni amire a biológia programozta a férfiakat és a nőket. 1-2 kivételes esettől eltekintve nem lehet a szó szerinti értelmében vett barátság férfi és nő között. Haveri-jó ismerősi viszony lehet, minden más esetben szexet/kapcsolatot akarnak egymástól. Ezt szerintem felnőtt korára mindenki észreveszi, a "barátkozás" duma meg csak egy félreértelmezett/rosszul használt szófordulat.
2019. szept. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 mikeXxX ***** válasza:
Na és mi van akkor ha foglalt nő keres szingli férfit ? Pontosabban beszél vele mindig és keresi a társaságát .
2019. szept. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Normalis esetben semmi
2019. szept. 8. 06:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem hamis illúzió. Barátkozhatunk.

Szerintem kb ott kezdődik a férfi, ha a nőből nem egy testtel körbenőtt P*már lát.


Aztán meg boronáljon mindenki, amit akar XD

2019. szept. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!