Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért probléma a volt párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért probléma a volt párommal, hogy ő vidéken él én meg városon, szakítás oka lehet ilyesmi, mással történt hasonló?

Figyelt kérdés

Sose gondoltam volna egy ilyen dolgot ia felhoz a szakítás mellettt, hiszen én kisvárosban élek és nem hinném ez probléma lehet egy kapcsolatban.


Nem tudok rajta kiigazodni de mindig ezzel jött “én másképp élek”..

Nem vagyunk idősek 24-25 évesek, én vagyok a nő és engem ez sosem érdekelt.

Számomra az, hogy valaki vidéken,városon,gazdag nem gazdag stb. dolog nem okoz problémát.

Sokszor mondta, hogy szerinte jól kijövünk de mégse akar velem lenni..:

Néha úgy érzem egy kifogás nála, történt valakivel hasonló?



2019. aug. 26. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valóban kifogásszagú, hacsak nem tért el nagyon durván az életmódotok. Pl ő kisfaluban él, földeken dolgozik a család, te meg városi egy kis lakásban, aki nem lenne hajlandó fizikai munkára. (csak példa)
2019. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ennyire nem sőt, én kisvárosban élek kertes házban és nekünk is van föld sok állat amit én is rendezek szóval ez a világ nem ismeretlen számomra...

De sose lehetett vele megbeszélni, tudom nem vagyok én se tökéletes ember sok hibám van de sokat teszek is, hogy jobb legyek de annyira padlóra küldött ez a szakítás, mint még semmi :/

2019. aug. 26. 10:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A pasi tényleg csak kifogást keresett.Ha igazán ragaszkodik hozzád ez nem lenne probléma.
2019. aug. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A leghosszabb párkapcsolatomnak lett azon okból közös megegyezéssel vége, hogy az akkori párom külföldi nagyvárosban akart szerencsét próbálni, én meg idehaza akartam boldogulni a vidéki városba, ahol jelenleg is élek. Így volt megoldható, hogy mindenkinek meglegyen, amit akar. Ő most angliában dolgozza hullára magát, azaz próbál szerencsét (már jópár éve), én meg idehaza boldogulok. Ahogy hallottam az elbeszéléseiből legutóbb, az élete ettől semmiben nem változott, csak a helyszín. Ennyi erővel maradhatott is volna szerintem, de neki nyilván megérte a környezetváltozás. Van ilyen kérdező.

33/f

2019. aug. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnálom, remélem azóta az életed jobban alakult és boldogabb is vagy.

Biztos ezeknek valami oka van, én megértek sok dolgot de ha a másik fél nem képes veled ÉLŐBEN kommunikálni, megbeszélni ŐSZINTÉN a dolgokat akkor szerintem nem is szerett igazán, kifogást találni a legkönnyebb sajnos, de mostmár kezdek rájönni.

Biztos rossz volt sőt megrosszabb, mint nekem és nagyon nagyon szomorú, hogy ilyen miatt lesz vége egy kapcsolatnak :/

2019. aug. 26. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!