Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megrekedtem ebben az élményben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrekedtem ebben az élményben?

Figyelt kérdés

Volt egy évekig tartó kapcsolatom, a szeretett nő 1 évvel volt idősebb tőlem. Nem a szépségéért szerettem bele, a természete és az egész lénye tetszett. Nem szép és nem is karcsú, de mégis oda-vissza voltam érte. Ő ezt az imádatot teljesen természetesnek vette és a végén már úgy állt hozzám mintha a szolgája lennék.

A kapcsolatunkat úgy jellemezte viccesen hogy én vagyok a szép, ő meg az okos.


A tenyeremen hordoztam, állandóan a kedvében jártam, ő volt minden gondolatom, aztán egyik nap kiderült hogy van valakije. Lelkileg nagyon megviselt és volt hogy éjjelente sirattam, mert szerettem őt, ő viszont már régen nem.


Az új párja se egy szép ember, de próbál divatosan öltözni és az exem is odateszi magát divatozás téren, de akkor is tátva marad a szám még most is hogy kire cserélt le. Talán azért kaptam ezt, mert túl engedékeny, szerető és megértő voltam hozzá. Sokat adtam neki, ő meg annyira elkényelmesedett hogy úgy gondolta változásra van szüksége.


Tehát egy nem szép és duci nőt kezeltem hercegnőként, ő meg ezidő alatt megtalálta a hozzá illő herceget.


Kihat rám ez az egész még mindig és emiatt nem tudok bízni a nőkben. Nem haragszom rá, sőt örülök hogy boldog.


Elpocsékoltam sok évet az életemből és a történet vége 1 nagy pofon lett.


2019. szept. 8. 15:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
#10 Én meg gratulálok neked, mert nem tudsz érhetően fogalmazni, aztán csodálkozol, ha félreértették a mondanivalód.
2019. szept. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében az a történet, hogy szakított veled, ez fúrja az oldaladat. Szerintem elég fura a hozzáállásod, annak ellenére, hogy kiszolgáltad őt, lenézően beszélsz róla, a hibáit fürkészed.

Ha a nő olvasná ezt a kérdésed, akkor meg lenne győződve róla, hogy jól döntött. Végülis összezavarod őt, mert nem tudja eldönteni a hozzáállásodból, hogy valóban szereted-e őt, vagy ez, ez a kérdésből nem igen jön le. A leírásod alapján nekem egy beképzelt alaknak tűnsz, aki úgy gondolja, hogy őt nem szabad lekoptatni, csak mert szép. Meg vagy lepődve azon, hogy egy tökéletlen kinézetű lány miért nincs oda érted. Szerintem ez nevetséges. Olyan szempontokkal dobálozol itt, ami nem mérvadó egy kapcsolatban. Neked az a “logikád”, hogy aki kevésbé néz ki jól, az nem fog elhagyni téged, mert nem akar elveszíteni, mert úgy véled a hátrányos kinézete miatt nem talál jobbat. Úgy gondoltad, hogy egy önbizalomhiányos, duci, nem szép nő majd nem hagy el és örül annak, hogy te támogatásból s sajnálatból vele vagy. De elég értelmetlen a gondolkodásod. A valóság az, hogy ha olyan nővel jövök össze, aki szeret engem (ez megnyílvánul a viselkedésében, velem szembeni bánásmódjában, érezteti velem ezt, stb.), függetlenül attól, hogy hogy néz ki az adott nő, velem marad szerelemből. A leírásból talán az derül ki, hogy rossz emberismerő vagy, ezen még lehet változtatni.

2019. szept. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nőt még úgy nem szerettem mint őt, igazából az a valóság hogy csak én szerettem, ő meg úgy bánt velem mint egy kutyával, mert azt mondta hogy ő a tökös férfiakat szereti akik jó keményen megb... Én meg minek finomkodok.
2019. szept. 12. 08:39
 14/17 anonim ***** válasza:
Mondanak az emberek sok mindent, bántásból is. Nem azon kéne rugóznod, mit mondott, hanem hogy mit tett. Már nincs melletted, nem érdemli meg ezt a sok agyalást!
2019. szept. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy is túl kéne látnod a külsőségeken.
2019. szept. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nos, aki nem tudja értékelni a jót, az majd kap rosszat. A volt nődnek egy tuskó kell, sajnosvannak, akik csak ennyire tartják magukat, s a jót nem becsülik.

Amúgy dühöngök ilyenkor, mert rendszerint olyan nők akadnak minden téren jó és normális pasira, akik nem érdemlik, nem becsülik meg. Én meg tudnám becsülni, mert eléhhé odaadó tudok lenni, ha valakit én is szeretek, sőt én még elég szép nő is vagyok, mégsem akart soha egy állt hozzám így soha egy férfi sem. Méghogy tenyerén hordozni. Eszébe sem jutott soha senkinek. Ja, a jóság, meg az engedékenység. Tényleg nagy hiba, itt csesztem el én is.

2019. szept. 19. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
#16, sajnos nem mindenkinek sikerül a párválasztás. Én már nem akarok bizonyítani meg idegeskedni emiatt, elég volt. Ha egyedül maradok akkor azt kell elfogadni. Nem kell mindenáron társ.
2019. szept. 19. 13:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!