Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van, aki el tudja viselni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, aki el tudja viselni, ha egy pasi tutyi-mutyi?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem őt, volt egy millió jó tulajdonsága, de 3 év után muszáj voltam vele szakítani, mert egyszerűen nem bírtam elviselni, hogy ennyire férfiatlan. Például, ha nem a jól megszokott környezetében volt akkor nem tudott hangosan, de még csak érthetően se beszélni. Mindig tőlem kérdezgették, hogy "mit mondott, mert nem hallottam?", mindig csak az orra alatt motyogott. Aztán hiába volt több éve jogsija egyáltalán nem mert az autópályára felhajtani, de igazából 3 év alatt még a várost se volt hajlandó elhagyni autóval. Sose állt ki magáért senkivel szemben, én voltam az egyetlen ember, akinek nemet tudott mondani. Nekem mondjuk sűrűn, kb mindenki más szava többet ért neki az enyémnél. Nagyon sajnálom, mert ezektől eltekintve egy remek ember, de hiába kértem, hogy legalább minimálisan fejlessze a személyiséget 3 év alatt szinte csak rosszabb lett. 27 éves lesz, de már az utóbbi időben semmi férfiasat nem találtam be, tutyi-mutyi volt az élet minden területén. Nagyon remélem, hogy rövid időn belül talál egy olyan lányt, aki elviseli, sőt megérti őt, mert nekem akármennyire is bűntudatom van miatta, nem ment. Van itt olyan nő, akinek ilyen a párja és el tudta fogadni őt így is? Hogyan sikerült?
2019. szept. 8. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
13%

Hát... Tudod hogy van ez - ez is egy túlélési taktika. Ha tudod hogy veszítesz nem mész bele felesleges harcokba. Én is kerülöm az automatikus vereséggel járó dolgokat, bár én azért tudok beszélni másokkal, csak a különösen veszélyes karaktereket kerülöm el, mint bicskás kisebbség, randalírozó kopaszok stb.


Nem tudom hogyan lehet valaki ilyen nagyon keménykedős-fajta. Szerintem ez meggondolatlanság, ostobaság.

2019. szept. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
De amúgy a Scatman is tutyimutyi volt mégis szerette a felesége, sőt ő indította el a zenei karrierjét.
2019. szept. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van.

Ezek az anyáskodó típusok.


Mindenki kapásból mondaná a karakán, irányító típust is, de az igazság az, hogy az ilyen típusú nők idővel idegbajt kapnának egy állandó irányításra szoruló embertől. Tudod, akit neked kell megetetni is és a száját megtörölni. Vagy megkérdezni tőle, hogy kell e paiikélni, majd bekíséred a budiba....

2019. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Teljesen kiborulok az ilyenektől.

Ők viszont szeretnek engem, és az a durva, hogy még akkor is, mikor már szét vannak esve az állandó kritizálásomtól.Ragaszkodnak mindvégig.Mindegyikkel én szakítottam, mert már nem bírtam elviselni.Valóban vonzódnak a hatàrozott nőkhöz, de nem minden határozott nő anyáskodó.Én pl nem.Olyan férfira vágyom, aki egy fokkal még határozottabb nálam.

2019. szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!