Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mellette is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mellette is ugyanúgy flörtöl?

Figyelt kérdés

Exem összejött egy kislányos csajjal, de ilyen átlag szürke kisegérrel.

Mi azért szakítottunk, mert állandóan flörtölt mellettem és hívott egy másik lányt randizni és mondtam jó itt a vége, helló!

Azóta törölte azokat a csajokat faceről, akikkel flörtölt és az összes exszét! Pedig a csaj egy átlag Julcsika. Ha mellettem sunyi volt, akkor a csaj mellett megváltozik???


2019. szept. 9. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni, ha nem akarja. Se te se az új nő nem fogja tudni megváltoztatni. Fene se tudja, lehet most pont marha nagy szerelem van, aztán nincs kikacsintgatás.
2019. szept. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ideig lehet nem flörtöl mellette, aztán folytatja. Kutyából nem lesz szalonna.
2019. szept. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Mi az, hogy átlag Julcsika? Lehet neki jobban tetszik, mint te, ő fogta meg igazán, most, hogy megtalálta nem keresgél tovább. Melletted meg azért tette, mert tudta, hogy nem te vagy az igazi (amilyen irigy vagy, meg ahogy lebecsmérled a másikat, nem is csoda). “Átlag Julcsika” gondolom különb, mint te.

27/f

2019. szept. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Kérdezőnek fáj az igazság, privit írt.:D Szánalmas, mint te.:)
2019. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki sunyi, az mindig az marad.

Te meg ne a másik csajra irigykedj, hanem fogadd el, hogy vége! Találsz nála különbet.

2019. szept. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

Igazából tényleg 2 opció van, nem tudod a lelkednek miben lenne jobb:

a) nem változik meg és más mellet is ugyanúgy flörtöl vagy flörtölni fog, ha úgy alakul

b) téged nem szeretett igazán, a másik csaj meg megfogta és ő az, aki kell neki, így flörtölésre, kitekintgetésekre nincs szükség


Nos, megnyugtat akkor most valamelyik verzió? Na ugye.

(Ja, értem, utóbbi max fáj az egónak. hát, el kell engedni, ez van)

2019. szept. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!