Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kértetek már olyat a párotoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kértetek már olyat a párotoktól, hogy tiltsa le az exeit?

Figyelt kérdés
Baromira zavar, hogy az ismerősei között vannak. Megkérhetem rá, hogy tiltsa le őket?
2019. szept. 9. 18:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Nem kértem ilyet, de én letiltottam az összes exemet kérés nélkül.


Nyugodtan megkérheted rá a párod, aztán meglátod, hogy mit reagál.

2019. szept. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
De miért zavar? Nyilván ha valaki évekig az életed része volt, emberileg mondjuk becsülöd akkor nem fogod leszarni csak mert véget ért a kapcsolat. Mégis mi rossz van abban ha lát róluk havonta 1 képet vagy fél évente váltanak egy "Mi újság?" üzenetet? Egy felnőtt kapcsolat ilyen, nagyjából 16 éves korig elfogadható ez a letiltogatom és utálom csak mert szakítottunk baromság. Annyira nagyon mindegy, hogy kik az ismerősei facebookon. Ha meg akar csalni meg fog, ha az exével akkor vele. Aki ennyire betegesen féltékeny, hogy azt sem tudja elviselni, hogy a párjának ismerőse az exe annak szerintem nem való kapcsolat.
2019. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Csak törölte... Meg én is. Mire az exe megsértődött ezen, írt egy szép üzenetet, aztán tiltotta...😂
2019. szept. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%

A tiltás kérése szerintem már durva. Mármint, ha nem beszélgetnek minden nap, akkor felesleges.

(ha raktok ki képet, legalább látja az exe, hogy boldogak vagytok :D)


ui: én csak arra kértem meg a volt páromat, hogy ne beszélgessen napi szinten az exével, miután a csajszi felhívta egy gyors körre a lakásába őt, úgy hogy tudatában volt annak, hogy mi együtt vagyunk. Hiába utasította vissza a volt párom, s hiába csak messengeren beszélgettek, ezek után szerintem okkal kértem, hogy ne beszéljenek.

Mivel a csaj folyton írt neki, ő meg "nem akart bunkó lenni, amiért nem válaszol", szépen véget vetettem a kapcsolatnak. Érdekes, azóta nem keresi a volt nője. :D


Szóval ezek alapján szerintem ne várd, hogy megteszi, legalábbis ok nélkül. Majd ha ad rá okot az exe, akkor nyugodtan! :)

2019. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Én elgondolkodtam rajta, amikor rájöttem h még mindig beszéltek. Akkor megkérdezte h letiltsa e, de mondtam minek, h utána meg titokban beszélgessetek? Ha nem tartja amúgy velük a kapcsolatot, akkor ne zavarjon. Ha tartani akarja, akkor meg a tiltás ellenére is megtalálja a kiskaput. Ha nem messengeren, akkor viberen, instán stb.
2019. szept. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem, csak annyit, hogy az ölelkezős képeket törölje a nyilvánosság elől.
2019. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem kértem ilyet és nem is kérnék. Mindkettőnknek van múltja és egyikünk se ért egyet azzal, hogy törölni kell valaki olyat az életünkből, akivel nem váltunk el haragban. Nekem ez a fajta gondolkodás nem fér bele. Különben is, pont az exekre féltékenykedni a legnagyobb baromság, hiszen nem véletlenül exek.
2019. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem kértem, és tőlem sem kértek ilyent. Nem is tettem volna meg.
2019. szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zaklatják akkor nem.
2019. szept. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel úgy érzem nincs jogom megmondani a páromnak kivel beszélhet és kivel nem. Egyenrangú felek vagyunk, nem a főnöke vagy az anyja vagyok, hogy megmondjam mit csinálhat és mit nem.
2019. szept. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!