Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen engesztelő ajándéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen engesztelő ajándéknak örülnétek a párotoktól, ha megbántott titeket?

Figyelt kérdés

se szexuális tartalmú, se édesség, se ilyen vacsizós, tárgyi ajándékra gondoltam, ami gyorsan beszerezhető és nem túl drága


L



2019. márc. 25. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet én vagyok nagyon analóg.. de én egy nagy ölelésre vágynék, és látni azt a másikon, hogy ha megbántott, akkor elismeri, és arra utaló viselkedést mutat, hogy nem gondolta komolyan bármi is az, de egy ölelés, mindenképp kéne hozzá :))

-Egy összetört szívű pasi :/ (24)

2019. márc. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Az amit az első írt.

A bocsi ajándèk olyan mint ha meg akarna venni a másik.

2019. márc. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérhetsz őszintén bocsánatot. Tök ingyen van és nem bonyolult elkészíteni.

32/f

2019. márc. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kértem tőle bocsánatot, nem is vagyunk fasírtban, ölelés alap és minden ilyesmi, nem kiváltani akarok az ajándékkal ilyen dolgokat, ezek teljesen természetesek és magától értetődőek. Az ajándék egy gesztus, nem elvárás, csak szeretnék adni valamit, mert megtehetem.
2019. márc. 26. 02:15
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Ne adj neki semmit. Komolyan.

Csak tartsd magad ahoz hogy leglözelebb nem bántod meg.

A 2# válaszoló vagyok.

Nem csak a bocsi ajándèk hervasztó, hanem az is amikor valaki túl kompenzálja a kedvessèggel a vitát, hogy el legywn felejtve. Aztán meg következő alkalommal megint ugyan az miatt lesz veszelesès. Arra figyelj, hpgy lássa, nem felejtetted el

2019. márc. 26. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
Semmilyennek. Ritka, amikor tényleg megbánt, alapvetően alig veszekszünk, de ha mégis rosszul alakul valami, akkor csak egy őszinte bocsánatkérésre, összebújásra vágyom. Szerencsére a férjem is ilyen és nem költ marhaságokra feleslegesen.
2019. márc. 26. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a te szeretetnyelved az ajándékozás.

Nem kell neki nagy dolgot venni, tényleg bármilyen kis apróság megteszi. Semmit se írtál a parodrol, úgyhogy így nehéz.

Viszont szerintem inkább csak úgy add oda neki, ne engesztelő ajándékként.

2019. márc. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
"gyorsan beszerezhető és nem túl drága" szóval fikarcnyit sem akarsz küzdeni semmiért. Azt is ajándékkal. Csodálatos lehetsz komolyan. :/
2019. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Őszinte bocsánatkérésnek. Ilyen helyzetben minden ajándékra azt gondolnám, hogy ezzel akar megvenni és egyáltalán nem értékelném a dolgot.
2019. márc. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy őszinte bocsánatkérésre és egy ölelésre... O.o
2019. márc. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!