Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg felismerhető, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg felismerhető, ha egy férfi rendszeresen önkielégítést végez?

Figyelt kérdés

vannak valamilyen jelei? Ti mit tudtok erről?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2010. júl. 14. 17:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%
persze! szőrös a tenyere!:):):)
2010. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 14. 17:26
 3/18 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat várok!
2010. júl. 14. 17:26
 4/18 anonim ***** válasza:
54%

fel hát!

pl sosem volt csaja! mit gondolsz, aki 25-30 évesen még csak nem is csókolózott, az 3 kanál nyugtatót vesz be reggelire, hogy olyan pszichés állapottal induljon a mindennapokba, mint akik végig kufircolják a hetet:?

2010. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

Én tudok neked tippet adni kedves 10 éves kérdező hogy mik a jelei:


-a homlokán 7 db ránc van.Meg kell számolni.Aki nem végez önkielégítést annak csak 6 van,mert ugye az kevesebbet ráncolja.

2010. júl. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Kérges a tenyere.
2010. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
33%

Miről lehet felismerni az önkielégítő férfit?

A maszturbáló férfi nem az, aki alkalmanként vagy szükségből önkielégítéshez folyamodik, hanem az, aki felnőtt férfi létére szexuális vágyát a normális nemi élet helyett rendszeresen maszturbálással elégíti ki.


A maszturbáló férfi szexuális - egoista, és annyira hozzászokott azokhoz a módszerekhez, amelyek nála a nemi ingert kiváltják, hogy a normális közösülés nem is jelent számára igazi élvezetet.


De miről lehet felismerni a maszturbálót?


Kétszínűség. A maszturbáló titkolja szenvedélyét, ezért megtalálható benne a nem őszinte ember minden ellenszenves vonása.


Bigottság. Látszatra erényesebb, mint amilyen a valósásban.


Erényesség. Önmagát elégíti ki, nincsenek szerelmi kalandjai, minden más normális embertől eltérően nem kerül olyan helyzetbe, ami konfliktust okozna neki. Éppen ezért szexuális téren szigorú nézetei vannak: "Ilyesmit nem szabad csinálni", "Nekem nem vethetik a szememre", "Én nem maradok ki fél éjszakára".


Pedáns. Minthogy szennyes szokását a külvilág előtt titokban kell tartania, mindig gondosan öltözködik, mindig tiszta.


Az áruló kézfogás. A maszturbáló legjellegzetesebb ismertetőjele a kézfogás: merev, hűvös, félénk. Kezét gyorsan visszahúzza, mintha attól félne, hogy észreveszik, mire használja.


Tartózkodás. Nőkkel szemben tartózkodóan viselkedik. Tánc közben nem simul a partneréhez, "korrektül" távol tartja magától. Általában nem barátkozó, hiszen számára az egyedüllét teremti meg a gyönyör légkörét.


Példamutató. Legtöbbször megbízhatóan végzi munkáját, munkahelyén példamutató, mert nincs, ami munkájától elvonná figyelmét. Azt tartják róla, hogy "jó party"

2010. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%
a pattanásos bőr arra utal hogy már régóta nem volt orgazmusa. szexológus ismerősömtől hallottam, szal ha biztos vagy benne hogy nem volt még csajjal/fiúval és tiszta a bőre lehet hogy rendszeresen masztizik. vagy lehet hogy csak szép bőrt örökölt:D
2010. júl. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként nem vagyok 10 éves! 18 vagyok és fiú. azért tettem fel a kérdést,mert olvastam erről egy cikket és gondoltam megkérdezem,hogy szerintetek ennek van valóság alapja?

2010. júl. 14. 17:34
 10/18 anonim ***** válasza:

minden férfi masztturbál

aki nem, az hazudik

vagy kiherélték kiskorában

2010. júl. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!