Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvastam, hogy ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam, hogy ha egy férfi túl sok önkielégítést végez akkor korai magömlése lesz, ez elmúlik ha felhagy a dologgal?

Figyelt kérdés
2011. szept. 20. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez pont fordítva van
2011. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én ha sokáig nem matyizok akkor utána nagyonkanos vagyok de ha mondjuk minden nap 3x akkor tovább bírom de azért így is elég hama elélvezek! ezvan de ha csajal vagyok és mondjuk korán elmegyek elofordult már akkor picit megpihenunk és akkor csak nyelvel kényesztetem vagy ujal és mikor ujra elorekaptam kb 4-5 perc akkor mehet tovváb :D
2011. szept. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem múlik el, mivel a szervezeted hozzászokik valamilyen szinten a gyorsasághoz.


Tudatosan vissza lehet állítani, de az hosszú folyamat és nagy akaraterő kell hozzá.

2011. szept. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. szept. 21. 20:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Pont fordítva...
2013. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
En ugy szoktam intézni hogy egy száj legyen pont szemben a fütyimmel hogy amikor spriccelek ne maszatolnád ossze a kornyéket. Erre nagyon praktikus az egyik osztálytarsnöm aki szivesen segit ebben néha segit és ö veri ki. Semmi több semmi sex kapcsolat mert fiatalabb és szürke de ezt igy pajtási segitségböl szivesebben meg teszi haver I alapon.. Azota olyan menö lett hogy Néhány masik fiuknak is meg teszi , hát Nem rendes egg lâny?
2015. dec. 19. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!