Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Két férfit szeretek. Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két férfit szeretek. Az egyikük a párom a másik egy haverom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Barátommal 3 éve vagyunk együtt és kb. azóta ismerkedtem meg a haverommal is. Mostanában ha a jövőre gondolok akkor egyszer a barátommal tervezem mindezt a másik alkalommal meg elgondolkozik,hogy milyen lenne az életem a haverom mellett.

A barátom tudom,hogy szeret és én is szeretem őt, ha egy nap nem találkozunk máris hiányzik.

A haverom nem tudom szeret-e, de társaságban is mindig figyel rám, ha nevetünk akkor rám néz,figyelmesebb velem mint a barátom.Pl.hamarabb észreveszi ha veszek valami új ruhadarabot.

Évek óta nem volt senkije,évekkel ezelőtt szexelt utoljára. Külsőre egyáltalán nem az esetem, ha nem ismerném a személyiségét akkor például ha leszólít elutasítottam volna. Eleinte nem volt annyira szimpatikus, de mióta többet tudok róla teljesen "belezúgtam". Egy éve tart ez az állapot. Mit csináljak? Semmiképpen sem csalnám meg a párom, mielőtt ezt válaszolnátok. Mivel egy épületben dolgozunk nem tudom elkerülni és megszakítani teljesen a kapcsolatot a haverral.

Lehet egyszerre szeretni őket?


2019. szept. 10. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szeretnéd a barátod, rá koncentrálnál. Amúgy, amit a haver iránt érzel, az sem szerelem, csak mondom.
2019. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Pl.hamarabb észreveszi ha veszek valami új ruhadarabot."

Hat ez csodálatos :D ez aztán az ertekmero, főleg egy férfi esetében.

2019. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Miért ne lehetne szeretned a haverodat is, angolul nincs is különbség a szerelem és a szeretet szavak között. Az más kérdés hogy a haverral nem fogsz kavarni és olyan viszonyt kezdeni ami megcsalásnak számítana. Annyiban azért nem makulátlan a helyzet hogy a leírásod alapján a haver fülig szerelmes beléd és minél kedvesebb vagy hozzá, annál inkább kétségek között fog őrlődni, ami a végén egy nem várt szerelmi vallomással végződhet. Egy ilyen eshetőségre nem árt felkészülnöd hogy ne kerüljetek kínos helyzetbe: titkolózás, sms irogatás, stb.
2019. szept. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj?Keressél egy harmadikat.
2019. szept. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ember, biztos nagyon fontos részlet az, amit megosztottál velünk, miszerint évek óta nem szexelt. Ez miért fontos, hogy jön ide? Bele akarsz ülni a fhaszába?
2019. szept. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

De, fontos, hogy nem szexelt évek óta. Ezért vesz észre már minden apró szarságot, mert annyira kanos, hogy a nagy haverság ellenére meghúzná már a kérdezőt is... :D Látja az is, hogy lenne esélye rá.

Szerencsétlen barátod. Addig úgyse lesz lecserélve, amíg nem lesz az új kan egy biztos pont.

2019. szept. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vajon csak meg akarna dugni vagy tényleg tetszem neki?
2019. szept. 11. 15:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tényleg tetszel neki, és meg akar dugni, de ez nem jelenti azt, hogy hosszútávra tervez. De az sem kizárt persze.
2019. okt. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!