Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek egy srácot, de az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy srácot, de az a másik lány is szereti és nem akarom, hogy összetörjön. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor új iskolába jelentkeztem,egy srác folyton zaklatott és mindig köszönt amikor meglátott..sokszor oda is jött hozzám beszélgetni,de én meg se mukkantam,mert lefagytam..ez ment 2 évig,majd elkezdődött ezen a nyáron az ifjúsági tábor.az a fiú ott volt és az a lány is,aki teljesen bele van zúgva a srácba.a táborba valahogy tök jól kijöttünk egymással és elkezdtünk beszélgetni,az a lány pedig folyton féltékenykedett és féltékenységre utaló megjegyzéseket tett.A tábor után az a fiú írt a facebook-on..beszélgettünk pár sort,majd megkérdi,hogy nem találkozunk-e.én igent mondtam.eddig még minden oké,de mivan,ha összejövünk és az a lány teljesen összetörik?Én nagyon sajnálom őt és nem akarom megbántani,de azért néha nem árt nekem is egy kis boldogság.Mit tegyek?

2013. júl. 30. 14:51
 1/4 Froncsi ***** válasza:

Ez sajnos egy ilyen dolog...

A pasik ezen nem agyalnak, mert ilyenkor jön az, hogy "az erősebb kutya...."

Ha a fiú téged választott, szerintem nincs mit gondolkozni rajta.

2013. júl. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A másik csaj így járt, keressen mást.
2013. júl. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mar miert erdekelne engem a masik csaj? Ot se erdekelned forditott helyzetben
2013. júl. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki keresi a boldogságot és neked miért ne lenne hozzá jogod. Csakis magaddal és a fiúval foglalkozz. Ha ilyen lelkiismeretes vagy akkor biztos vagyok benne, hogy szándékosan nem bántod a másik lányt. Ez pedig nagyon helyes dolog, de csakis magaddal foglalkozz.
2013. júl. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!