Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mai világban ennyi gyönyörű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban ennyi gyönyörű szép nőt látva, hogy bír egy nő mellett kitartani egy férfi?

Figyelt kérdés
Egyre több szép nő van,nem győzöm kapkodni a fejem,hol ez hol az tetszik. Igaz nincs barátnőm,de úgy érzem keményen a bőség zavara van de egy emberé meg nem lehet az összes amelyik teszik.

2019. szept. 11. 00:47
1 2
 11/18 The pale emperor ***** válasza:
Nigga wut?
2019. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert egyrészt ha valakivel van, akkor tartja magát hozzá, másrészt tudja, hogy ezeket a nőket férfiak szűk csoportja farkalgatja, általában nem olcsón (nem kell konkrétan a kezébe nyomni a pénzt, de mindenfélével el kell látni).
2019. szept. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es, nagyon igazad van. Én nem is értem, mit gondol pár pasi?! Kell a jó nő, de ingyen. Ha egy nő tényleg jól néz ki, az bármit de bármit elérhet! Ha veszel egy luxusautót, annak fenntartási költségei is magasak lesznek.


Most nem átlagos nőkről beszélek, akik magukat jó nőnek gondolják. Olyanokról, akiken megakad az ember szeme. Nekem nem egy ilyen ismerősöm van, de amióta eszem tudom, nincs egyiknek sem problémája az élete menedzselésével. Nem ribncok, de piszkosul jól tudják azt, hogy kivel kell megismerkedni ahhoz, hogy biztonságban legyenek.

Aztán itt kezdődik az, hogy a sok kis hlye gyerek meg csorgathatja a nyálát, sosem fog ilyen nőket megkapni. Mint mondtam, nem a lakótelep ügyeletes prosztó primitív qrvájára gondolok.

2019. szept. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

# 7


Nézd jelenleg nem csalnék meg senkit sem ha bármi is lenne. És pont te papolsz akinpont most nézte le a nőket bort iszol és vizet prédikálsz... Ki mondta azt a baromságot,hogy csak a "világszépe" jó? A szépség relatív de neked a szépségről fogalmad sincs szerint csak amit a társadalom a fejedbe tuszkolt.

2019. szept. 11. 10:37
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

"Mert csak tárgyaknak nézed a nőket nagyon durván."



A nők többsége saját magát tárgyiasítja azzal, hogy a külsejét hangsúlyozza. -


Elismerem, h tenyleg sok nő kizárólag a külsejével akar sikereket elérni az életben, ez való igaz, de mint látod sok férfinak ennyi elég is, nem kell többet felmutatnia. Az igazi szép emberekkel sokszor az a baj, hogy saját testük rabjai.

Brad Pitt pl. bejelentette nemrég, hogy felhagy a filmezéssel, mert nyilván nem akar idős karaktereket játszani, pedig ott jönne ki csak, hogy mennyire is tehetséges a játéka. Marlon Brando sem hasonlított egykori magára a dr. Moreau szigetében, pedig ő is egykor szexszimbólum volt.

2019. szept. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#14

Ha nem érted az iróniát magadra vess. Egyébként is te írtad azt, hogy egyre több a gyönyörű nő. Ki szerint?

Nőként borzadva látom, hogy mennyire elhanyagolják magukat a nők, szülés után nem fogynak le, egyre fiatalabb korban híznak meg nagyon a nők, tiszta narancsbőrösek, zsírosak, semmi izom és semmi forma.

2019. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

# 13


Úgy látom te is társadalmi agymosott vagy mert nàlal az,hogy jó nő nem ez a bombázó csillivilli nő jó nő bárki lehet valakinek.

2019. szept. 11. 12:04
 18/18 A kérdező kommentje:

# 16


Nekem,szerintem... Nem mindenkinek ugyan azok tetszenek ami a te kis elmédben jó nő. Ez olyan sokan kigúnyolják pl a duci nőket mert nekik a vékony az igazi de van akinek az tetszik pl de ettől függetlenül nem gúnyolja ki a vékonyabbat. Nekem pl ha az arca tetszik egy nőnek a testalkata annyira nem érdekel,nekem az már jó nő de ha meg is próbálom megismerni utána dől el tényleg jó e mert a külső egy dolog.

2019. szept. 11. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!