Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Kezdenétek egy olyan 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kezdenétek egy olyan 28 éves férfival aki gyorsétteremben dolgozik és neki ez teljesen megfelelő?

Figyelt kérdés
2019. szept. 12. 16:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Tanár vagyok és már sok éve a pályán, úgyhogy keresek annyit, mint egy gyorséttermi dolgozó. De ha nem haragszol, inkább egy másik tanárral, vagy tűzoltóval, mentőssel járnék, mint egy mekis pasival, gondolom, érted, miért. Nem, nem vagyok felszínes, csak nem lenne elég olyan valaki aki még harminc felé is megelégszik ennyivel. Nem a pénz számít, hanem hogy mit csinálsz.
2019. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

nem értem, egy tűzoltó miért jobb pasi mint én?


én etetem az embereket, ő megmenti őket.


Igaz az ő munkája fontosabb, szerintem is, de akkor én szar pasi vagyok emiatt?

2019. szept. 12. 17:42
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Balázs, ne marcangold magad feleslegesen :)
2019. szept. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Mi van, tanárnéni, te is ismersz? :D bakter itt mindenki ismer?
2019. szept. 12. 17:44
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező te olyan hülye vagy.

Úgy beszélsz, mintha minden nő olyan magas pozícióban dolgozna, hogy degradálhatna egy gyorséttermi dolgozót.

Rengeteg nő van aki pultos, eladó, ápoló stb.

Velük kell kezdened, nem pedig egy orvossal mondjuk, ennyi a történet.

2019. szept. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azzal van baj ha neki ez teljesen megfelelő. Gyorséttermekben is lehet feljebb lépni vezetővé, már egyetemisták is simán dolgoznak vezető pozíciókban és degeszre keresik magukat nulla munkával. Akinek teljesen jó az, hogy évek óta dolgozik a pultban és sehová nem fejlődik azzal én sem kezdenék.
2019. szept. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!