Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolok még mindig rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolok még mindig rá?

Figyelt kérdés

Volt régen egy srác aki nagyon tetszett nekem, bár nem ismeretem nagyon, csak kicsit. Kb. 3 éve ismertem meg és összességében kb. 2 évbe tellett mire eljutottam odáig hogy nem zaklat fel ha látom ,nem érdekel már úgy.

(A sztori röviden annyi hogy visszautasított a viselkedése ellenére). ez akkoriban mélyen érintett, visszagondolva abszolút pozitívan dolgoztam fel, mint tapasztalat és már.

Szerelmes sose voltam belé.


Ennek ellenére valamiért szinte mindennap gondolok rá , akár csak egy másodperc erejéig is (vagy ha nem is mindennap, mostanában újabban elég gyakran). Semmi különös csak hogy vajon mi lehet vele, mert rég láttam.


Nyilván nem egy életprobléma, nem is probléma, nem is zaklat fel , de elkezdtem azon filózni hogy vajon miért gondolok rá még mindig effektíve elég sokat? Miért működik így az agy?:D

(amiatt sem lehet hogy karok tőle valamit, mert így évekkel később belátom hogy nem valószínű hogy összepasszolnánk, meg van már más aki engem érdekel tehát nem emiatt)


2019. szept. 12. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A szép remények mindig biztatóak. Ez egy lehetőség volt, végig tudod gondolni, hogy lehetett volna együtt. Ez lehet bizsergető érzés és adhat plusz energiát ha épp szükség van rá. Szerintem jól kezeled.
2019. szept. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen erre is szoktam néha gondolni, hogy "mi lett volna ha". De nem szeretem ezt a mi lett volna ha kérdést mert semmi értelme. Persze akkor jó lett volna, de nem lennék ugyanaz az ember. ez egy pofon volt, ami akkor nehéz volt, sokáig is tartott feldolgozni, de ma már nem rossz élményként élem meg. Talán sajnálom kicsit , de ezen ugye ne tudok változtatni.

Amikor rágondolok többnyire csak annyi hogy vajon mi lehet most vele, mert ugyanabban a városban lakunk, ami ugyan elég nagy de vannak azok a helyek ahova ő is jár(t) a barátaival meg én is az enyémekkel , a barátait is sokszor látom , de őt mostanában soha. De hogy miért érdekel még...nem tudok rájönni.

2019. szept. 12. 21:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, egy idő után teljesen elfelejted. Valószínű, hogy benne van az is, hogy visszautasított és nem tudtad meg soha, milyen lett volna vele lenni.
2019. szept. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mélyen érintett, mert a kudarcot jobban megjegyzi az ember. Talán évek múlva is lesz olyan pillanatod, mikor felvillan az emléke. Ez szerintem normális, természetes dolog. Csak egy emlék.
2019. szept. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!