Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhívtam egy férfi ismerősömet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy férfi ismerősömet egy italra de nem válaszol. Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Oké, szóval van egy közös ismerősöm a párommal. Jóban vagyunk egyértelműen de kizárólag haveri szinten. Ez az ismerős szintén foglalt, a félreértések elkerülése végett.

Angliában élünk, az ismerősünk bolgár. Nem rég össze futottunk és mondta, hogy karácsonyra haza költözik. Később ráírtam, hogy van e kedve összefutni mielőtt hazamegy. Mielőtt valaki írná nem lennénk egyedül mert a lakótársai is ott lennének. Sőt barátom is jöhetne de mivel az pasi nem írt vissza így az jutott eszembe, hogy lehet félreértett engem, bár nem úgy ismerem. :/ Kicsit hülyén érzem magam, pedig a nemleges választ is elfogadom, nem vagyok sértődős. Viszont az ignorálást nem díjazom.

Férfiak, ha egy női ismerős meghív titeket egy italra vagy ilyesmi, mi jut eszetekbe?

28N és 44F



2019. szept. 13. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is félreértés történt. Talán beszélj a pároddal, hogy hívja el ő is.
2019. szept. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Úgy írtad hogy TI meghívjátok? Ha csak te az fura lehet...
2019. szept. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, csak én. Pedig tényleg semmi mögöttes szándék nincs. Így ja, elég bénán jött ki. És még a nők a komplikáltak.

Igen az lesz a legjobb ha a páromat is bevonom mert így hülyén jött ki az egész. Amúgy ezt is megírhatta volna, ha tényleg félreértette. Mert én meg honnét tudnám, hogy ő ezt minek vette amikor én tisztán haveri szándékból írtam rá.

2019. szept. 13. 20:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Ööö, nem szomjas?
2019. szept. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az is lehet :D bár amennyi sört megiszik .... nekem ez is egy válasz lenne. Jobb mint az ignorálás.

Csak utálom hülyén érezni magam ilyen dolgok miatt. 🙄

2019. szept. 13. 23:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Volt, hogy én is meghívtam ismerőst, csak úgy dumálni, mert rég találkoztunk, személyesen jófej volt utána a meghívásra nem válaszolt.

Tényleg baromi zavaró, nem tudni mire gondolt.

Kívácsi vagyok mire juttok végül, majd írd meg légyszi :)

2019. szept. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát igen, bosszantó. Biztos azt hiszik, a nemleges válasz bunkóbb mint nem válaszolni. Hahhh pedig inkább fordítva. Hát még mindig nem írt vissza, párom meg nem akarna jönni megkérdeztem. 😐

Mindegy, szimpla kérdés ennyi fejfájást tud okozni. 🙄😅

2019. szept. 15. 01:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!