Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A ronda nőknek és ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ronda nőknek és ronda férfiaknak miért nem jár a boldogság?

Figyelt kérdés
Ronda emberek is megérdemlik boldog párkapcsolatba legyenek. Közben azt látom ronda emberek, mind egyedül vannak, magányosan élik le az életüket. Mert senkinek nem kellenek. Ellenben átlagos és szép emberek boldog párkapcsolatban élik le az életüket. Miért ilyen kegyetlen az élet a ronda emberekkel? Ronda ember nem érdemli meg a boldogságot?

2019. szept. 13. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
9%

Vannak akik ezt más szemszögből látják.....


Isten megteremtette őket rondának, ezzel azt akarta megoldani, hogy véletlenül se szaporodjanak, mert még több ronda ember lesz és ezt a túlnépesedés ellen is jó ötletnek tartotta.

2019. szept. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Kezdjük ott, hogy senkinek nem jár semmi alanyi jogon. Az oxigénen kívül. Még az ételért és a vízért is fizetni kell, pedig a párkapcsolatokkal ellentétben az valóban létszükséglet. Az élet nem igazságos és nem érdemi alapon működik, soha nem volt így és soha nem lesz így.

Egyébként nem egy rondának tartott embert ismerek, akiknek van boldog párkapcsolata. Amit a külsejükkel nem tudnak megadni, azt kompenzálják a személyiségükkel. Ja, de ez már derogál, mi?

2019. szept. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én nem ronda embereket is ismerek akik magányosak, most akkor mi van az elméleteddel? Sőt, én se vagyok egy szépség és mégis volt több kapcsolatom, méghozzá azért mert nem azzal töltöm az időm hogy siránkozok a rondaságom miatt és mindenért ezt okolom, hanem próbálom kihozni a maximumot abból amim van, és próbálom fejleszteni magam. Meg kéne már érteni, hogy sokkal fontosabb az ember hozzáállása a dolgokhoz, a kisugárzása, a viselkedése, a tulajdonságai, mint a külseje.
2019. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Lerágott csont, de viszont igaz, hogy a boldogság forrását önmagunkban kell megtalálni. Ha boldogtalan vagy, nagy valószínűséggel ezen egy kapcsolat se fog változtatni. Egy ronda F
2019. szept. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Ezek a viták teljesen értelmetlenek, mert aki nem ronda, az nem tudja magát egy ronda ember helyébe képzelni.

Nem tudja milyen a sorozatos visszautasítás, meg az hogy egyszerűen csak levegőnek nézi a másik nem.

Nőknél sikeres jóképű srácok mindig oltják a csúnyákat, hogy biztos a személyiségeddel van a gond meg "jajj és sem nézek ki jó azt mégis milyen nőim voltak" valójában meg ha ők is csúnyák lennének, nekik sem menne az ismerkedés és nem lennének ennyire magabiztosak sem.

Az meg egy dolog hogy két ronda ember kapcsolatban van, más kérdés hogy boldogok-e.

Mikor egy szép pár ül a padon a parkban és perceken keresztül semmit nem szólnak egymáshoz, csak simogatják egymás arcát, egymás hajába túrnak, csókolónak, ezt az őszinte vonzalmat egy csúnyább párnál én még nem láttam soha sem.

2019. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem jár.Ti nem engeditek meg saját magatoknak,hogy boldogok legyetek.Azért vagy boldogtalan,mert nem érzed jól magad a bőrödben.Ez meg azért van,mert nem vagy képes magadat elfogadni. -Sokkal boldogabb lennék,ha lenne barátnőm/pasim,könnyebb munkám,több pénzem,jobb autóm,szebb lakásom,toronyórám lánccal...F.szt.Ugyanúgy szarul éreznéd magad.Külső dolgokkal akarod kompenzálni a belső hiányodat.
2019. szept. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
19:28-as, te szabad idődben egymásba feledkezett szerelmespárokat kukkolsz? :O
2019. szept. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Én meg pont azt làtom hogy ronda emberek milyen boldogok..🤷‍♀️😅 Egy évbe látok kb 100 esküvőt, abból 98 ronda pár.
2019. szept. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Őket nem kukkolom, max anyádat :)

Én nem csak nézek, hanem látok is veled ellentétben :)

2019. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!